כדאי: טיול לדרזדן עם חברת הטיולים של נדב

Willi Seiler cc by 2.0
0

הטיול לדרזדן עם חברת הטיולים של נדב נחשב לפנינה של טיול. הנחה לסטודנטים, צעירים עד 26 ופנסיונרים

שימו לב, לטיול לדרזדן אין צורך להצטייד בכרטיס תחבורה ציבורית שכן מדובר בטיול הנהנה מאוטובוס פרטי שנשכר לצורך כך ומלווה את הקבוצה. אורך הטיול, כ-10 שעות. לא ניתן להגיע ללא רישום מראש. הטיול אינו מוגבל לתנאי מזג האוויר ויוצא בכל מזג אוויר מנקודת המפגש הנמצאת ברחבה שליד מקדונלד'ס בסמוך לתחנת הרכבת Zoologishcer Garten.

מתי הטיול הבא?

עונת הטיולים בעברית לדרזדן מתפרשת על פני כל השנה למעט החודשים ינואר ופברואר. הטיול יוצא בימים קבועים שהם ראשון רביעי ושישי ובשעה קבועה (09:00) מנקודת המפגש ברחבת מקדונלד'ס (ראה מפה מעל). אם אתם מגיעים לברלין דווקא בינואר פברואר ניתן לתאם מראש סיור גם בחודשים אלה.

מה נראה בסיור?

דרזדן, בירתה הקסומה של סקסוניה ועירו של אריך קסטנר (וגם של יוסף בורג) זכתה לכינויים פירנצה שעל האלבה' ו-'פנינת הבארוק'. המרכז העתיק, אחד היפים ביותר בעולם, שוקם לאחר הפצצות בעלות הברית שהחריבו חלקים רחבים ממנו. העיר נחשבת לנכס תרבות עולמית.

הביקור בדרזדן יתמקד בפנינות הבארוקיות של העיר העתיקה. נראה את ארמון הצווינגר, כנסיית גבירתנו, בית האופרה של זֶמפֶּר ועוד, יושם דגש גם על התפתחויות עכשוויות ועל חיי העיר כיום.

במהלך הטיול יינתנו שעתיים-שלוש חופשיות לביקור בגלריית התמונות של רבי-האמנים, במוזיאון הפורצלן, ב'כספת הירוקה' (מוזיאון אוצרות המלך), או לחילופין לקניות ולבילוי עצמאי בעיר.

מפת נקודת המפגש

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם