תיקי קיפלינג במבחר אינסופי ועם משלוח לישראל עכשיו באמזון

0

מצד אחד אין כמו לקנות תיק בחנות, למדוד אותו, לראות איך הוא מרגיש על הכתף או על הגב. מצד שני, פערי המחירים על מותג קיפלינג בין החנויות בישראל למשלוח שמגיע אליכם דרך אמזון עשויים להיות משמעותיים בדגמים מסוימים כך ששווה לבדוק לפני ביצוע רכישה

אז בדקנו בחנות אמזון את מותג קיפלינג האהוב שמציע תיקי נסיעות, תיקי מתנה, תיקים לעבודה או לטיולי קניות, תיקי כתף, יד ועוד. בזמן הבדיקה התברר לנו שהרבה דגמים של קיפלינג מוצעים בענקית המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם עם משלוח גם לישראל. כמובן שצריך לבדוק כל תיק לגופו ולוודא שאכן ניתן לשלוח את התיק לישראל או לכל מקום בו אתם נמצאים. במידה ויש משלוח למקום מגוריכם – בתל אביב, בברלין, בניו יורק או בכל עיר אחרת, מדובר הרבה פעמים על מחיר סופי נמוך מאופציות אחרות.

לא כל התיקים נשלחים על ידי אמזון, חלקם על ידי חנויות אחרות המוכרות דרך אמזון ובמקרים מסוימים מצאנו משלוח חינם, למשל, רק למי שגר בבריטניה. המפתח בחיפוש הקיפלינג הבא שלכם, אם אתם גרים בישראל היא אותה שורה אדומה שמתריעה כי הדגם המסוים שבו אתם מעוניינים אינו נשלח לישראל. כך זה נראה בחנות אמזון גרמניה, יעד פופולרי מאוד לישראלים שמחפשים רכישות של בגדים ומוצרי אלקטרוניקה במחירים הוגנים.

משלוח לישראל מאמזון גרמניה
אין אפשרות למשלוח לישראל מאמזון גרמניה

אתם לא צריכים לדעת גרמנית, מספיק שהמילה Israel צבועה באדום כדי להבין שאתם צריכים להמשיך ולחפש בין דגמי קיפלינג האהובים עליכם עד שתגלו תיק שמתחתיו לא מופיעה אותה התרעה.

לאחר שמצאתם דגם כזה (יש הרבה, אל תתייאשו) אמזון תבחר עבורכם כברירת מחדל את האופציה של Amazon Global למשלוח. זוהי אופציה נוחה שיש לה משמעות כפולה. קודם כל זמן ההגעה – בדרך כלל בין עשרה לעשרים יום ודבר נוסף חשוב לא פחות, הבטחה שהמחיר הוא סופי וכולל את המכס במידה וקניתם בסכום הגבוה מהפטור.

אמזון מעריכה את המכס ואם ההערכה הינה חסרה (כלומר, המכס עלה יותר) לא תצטרכו להוסיף למחיר הקנייה ואמזון בעצם סופגת את העלות בשבילכם. מה שנקרא, ייבוא אישי קל ובטוח.

לגבי התשלום, אמזון גרמניה למשל מאפשרת לכם לבחור בין אירו לשקלים חדשים. אם הזמנתם רק תיק אחד, יש סיכוי מצוין שיחד עם דמי המשלוח עדיין לא תגיעו לסכום המחייב מכס. קנייה של שני תיקי קיפלינג קרוב לוודאי תעבור את שיעור המכס והסכום יתוסף לחשבון.

תשלום באמזון גרמניה
תשלום באמזון גרמניה

בדוגמה הזאת למשל תוכלו לראות חיוב עבור תיק קיפלינג מדגם Earthbit M באמזון גרמניה. הדוגמה היא בגרמנית אבל ניתן להחליף את שפת האתר באמזון גרמניה לאנגלית ולצפות באותו מידע בשפה המוכרת לכם.

ניתן לראות שעבור תיק זה לא חלות הוצאות מכס שכן מופיעות רק שתי שורות חיוב, אחת עבור התיק והשנייה עבור האריזה והמשלוח. במידה ויש הוצאות על מכס נוספת שורה שלישית המצהירה על גובה הסכום המוערך על ידי אמזון.

פערים במחיר

אם אתם גרים בגרמניה ומזמינים תיק קיפלינג דרך אמזון גרמניה או גרים בארצות הברית ומזמינים תיק קיפלינג דרך אמזון.קום אין בעיה של משלוח וכל דגם שתבחרו בו יגיע אליכם עד הבית ובזמן מהיר יחסית. בבדיקה שלנו חלק הדגמים הוצעו עם משלוח חינם ואחרים עם משלוח מגרמניה לישראל בתוספת של כ-25 אירו. רכישות שנעשות בתוך ארה"ב מגיעות למנויי תוכנית Prime של אמזון בתוך יומיים וללא תשלום נוסף. 

תיק קיפלינג עם משלוח לישראל 

בחלק מהדגמים שבדקנו הפער בין מחיר החנות בישראל למחיר באמזון היה גבוה למדי. כך למשל דגם Alenya (בצבע אדום) נמכר בישראל באתר הרשמי של קיפלינג במחיר של 629 ש"ח. בכמה הוא נמכר עכשיו באמזון גרמניה? תוכלו לבדוק בקישור הזה. גם התיק לילדים מסוג AVA (בצבע ורוד) נמכר בחנות הרשמית במחיר של 679 ש"ח ובאמזון גרמניה תוכלו להשיגו עכשיו במחיר הזה. במחלקת תיקי הנסיעה המצב לא היה טוב בהרבה. 1599 ש"ח היה מחיר מזוודה מדגם Cyrah מדיום. אותו המוצר באמזון גרמניה נמכר רק ב-146 אירו שהם כ-602 ש"ח.

גם בגרמניה עצמה ובברלין יש פערי מחירים לטובת אמזון, לפחות בדגמים שאנחנו בדקנו. הנה למשל דגם Firefly נמכר בחנות Top Two בצפון העיר במחיר של 79 אירו, בעוד הדגם הזה ממש על כל הצבעים והווריאציות שלו יגיע אליכם ב-69 אירו בלבד דרך אמזון גרמניה.

לא צריך לדעת גרמנית כדי לקנות

לישראלים בכל מקום, גם כאלה שכבר גרים בגרמניה, יש חשש מסוים לבצע תהליך קנייה בגרמנית. אמזון גרמניה פתרו את הבעיה ומציעים את כפתור המרת השפה שמאפשר לכם לבצע את כל תהליך הקנייה באנגלית (או טורקית ופולנית, אם אתם מעדיפים…). אם אתם גולשים ממחשב נייח או מהלאפטופ, תמצאו את הכפתור בצורה של סמל כדור הארץ בראש כל דף באתר אמזון גרמניה.

צפו בעוד לקוחה מרוצה

משלוח לישראל מגרמניה

תיקי קיפלינג אהובים בכל העולם אבל כאמור, אם אתם רוצים להתמכר ליופי ולנוחות של התיקים (כמו גם למחמאות) כדאי שתבצעו את הקנייה באמזון גרמניה לצד האפשרות לרכוש באמזון.קום. שוב, אם זאת הפעם הראשונה שלכם באמזון גרמניה תוכלו להציץ כאן במיני-מדריך שהכנו לכם. זה באמת פשוט ובתוך חמש דקות מובטח לכם שגם אתם תוכלו לקנות בחנות המקוונת הכי שווה בגרמניה (לדעתנו…)

לגבי פערי המחירים, הצגנו לכם רק מספר מצומצם של דוגמאות אבל הרעיון נשאר אותו רעיון. את מה שמוכרים לכם ב-500 שקל, יש סיכוי טוב שתוכלו למצוא במחיר משתלם יותר באמזון, כולל משלוח עד הבית…

באופן פרדוקסלי היבואן בישראל מבטיח משלוח חינם בקנייה מעל 149 ש"ח. באמזון גרמניה הציעו לנו משלוח חינם על תיקי קיפלינג בקנייה מעל 29 אירו, כך שבדגמים מסוימים המשלוח מישראל יצא יקר יותר מאשר המשלוח מגרמניה, גם אם אתם גרים בישראל.

רבי המכר של קיפלינג עכשיו באמזון גרמניה

[amazon bestseller="kipling"]

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם