נעלי ברקמן, גרמניה – בריאות, טכנולוגיה ומסורת של מוצרי הנעלה מוצלחים

0

נוח יותר, בריא יותר ותמיד באיכות היצור הכי טובה שיש. בואו להכיר את נעלי ברקמן, המבורג

כבר 130 שנה עברו מאז יצר האנס ברקמן את הנעליים הראשונות בהמבורג, גרמניה. כבר מראשית הדרך סימן לעצמו אבי השושלת יצור של נעליים שיהיו בריאות ונוחות וייוצרו מהחומרים הטובים ביותר. לאחר מותו בשנות העשרים של המאה שעברה לקחו בניו את העסק על עצמם והצליחו לשמור עליו גם בשנים הקשות.

ברקמןלאחר המלחמה חזרה חברת ברקמן אל המסלול והמשיכה לשפר את הנעליים והסנדלים המיוחדים שלה שעד מהרה מצאו שווקים חדשים בגרמניה ומחוצה לה. כמה מהדגמים של החברה הפכו ללהיט בשנות החמישים וימי הנס הכלכלי של גרמניה.

בהמשך הדרך כבר הגיעו פרסומות טלוויזיה שבהם מפורסמים מדגימים זוגות של נעלי וסנדלי ברקמן. בשנות השמונים הגיעו הטכנולוגיות הממוחשבות שאיפשרו המשך פיתוח של הנעליים לכדי מוצר שבו הנוחות והבריאות של הרוכש הינם בראש סדר העדיפויות.

משם ועד היום ממשיכה חברת ברקמן לצמוח ולהתפתח עם מרכזים לוגיסטיים חדשים שמפיצים את נעלי ברקמן ברחבי אירופה והעולם ומקפידים לא רק על שימוש בחומרים הטובים ביותר אלא גם על נוהלי עבודה ומוסר גבוהים.

ברקמן

בחנות המקוונת של ברקמן ב-אמזון גרמניה תוכלו למצוא נעלי גברים, נעלי נשים, נעלי בית, קבקבים, סנדלים ונעלי עבודה כולם במסורת האיכות והנוחות של ברקמן.

למעבר לחנות

אולי גם זה יעניין אותך:

7 מותגי נוחות שאת מוכרחה להכיר לרגליים שלך 

הנמכרות ביותר באמזון גרמניה

[amazon bestseller="berkemann shoes"]

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם