10 סיבות להזמין מגרמניה סנדלי בירקנשטוק בייבוא אישי (וכמה זה קל…)

0

מחיר

לא ברור לנו למה זוג סנדלי בירקנשטוק שעולה 40 אירו בגרמניה (כ-170 ש"ח) צריך לעלות בישראל 400 ש"ח ויותר. או דגם שנמכר ב-50 אירו בגרמניה (כ-250 ש"ח) עולה בישראל 500 ש"ח. כמעט כל דגם שתחפשו בחנות אמזון גרמניה יעלה לכם פחות ממה שהוא מוצע דרך יבואנים מקומיים וכל עוד מדובר בדגם שניתן לשלוח לישראל (דגמים לא מעטים אינם ניתנים למשלוח לישראל), קשה להבין איזו סיבה יש לכם לשלם מחיר מופקע על מוצר שעולה במקור כל כך הרבה פחות.

זהו אותו סיפור מוכר של יוקר מחיה, שוק לא חופשי ולא תחרותי שאתם כבר מכירים עוד מאז ימי מחאת המילקי והקוטג' רק שעם בירקנשטוק זה עולה לכם אפילו יותר.

מגוון מוצרים

היבואנים המקומיים יכולים לספר לכם שיש להם את כל קשת המוצרים של בירקנשטוק אבל בפועל קשה להתחרות עם ההיצע בחנויות האונליין, דוגמת אמזון או איביי. חנות פיזית יכולה לאכלס רק כמות מוגבלת (בדרך כלל מאוד מוגבלת) של דגמים ואילו חנות אונליין יכולה להכיל את כל הדגמים – ישנים, חדשים וכאלה שזה עתה יצאו. אותו דבר נכון לגבי צבע הסנדלים, מידות מיוחדות, רוחב נעליים, פיצ'רים מיוחדים ועוד. אם מדובר ביבואן שמזמין בשבילכם במיוחד דגם מסוים, למה שלא תעשו זאת בעצמכם?

מחסום הפעם הראשונה

כי הקושי, בואו נודה הוא רק בהזמנה הראשונה. אחרי שתלמדו איך עושים את זה, לא תאמינו שחשבתם שזה מסובך.

לגבי השימוש באמזון גרמניה חשוב להדגיש שקיים באתר שלהם כפתור הסבת השפה לאנגלית מה שמבטל בעצם את החשש והצורך בהתמודדות עם קנייה בחנות דוברת גרמנית.

מי שבכל זאת מעדיף לנסות חנות אחרת, אפשר למצוא את בירקנשטוק גם באמזון ארה"ב, אמזון צרפת, אמזון בריטניה וכמובן גם באיביי. האופציה הלא גרמנית טובה גם במקרה שהסנדלים שבחרתם אינם נשלחים לישראל מאמזון גרמניה (בדגמים מסוימים) ועשויים כן להישלח מאחת מהחנויות האחרות.

אין מסי ייבוא

על כל הזמנה של נעלי בירקנשטוק (לא רק בירקנשטוק, כמובן) בסכום שאינו עולה על 75 דולר, תהיו פטורים ממסי ייבוא. בחיפוש באמזון גרמניה לפי סכום, כלומר סנדלי בירקנשטוק עד 75 דולר קיבלנו לא פחות מ-2000 תוצאות. גם אם אתם רוצים לייבא שני זוגות של בירקנשטוק בסכום העולה על הפטור ולהימנע מהמס, תוכלו לעשות זאת על ידי פיצול ההזמנה לפרק זמן העולה על 72 שעות וזאת בהתאם לחוקי מס הכנסה בישראל.

אל תחששו ממחיר המשלוח שכן הוא לא מחושב לצורך הפטור ממס ולכן אפשר להתעלם ממנו לעניין המסים.

סנדלי בירקנשטוק
קנייה מוצלחת יותר אונליין. סנדלי בירקנשטוק

אפשרות לבחור קולקציה

באמזון אתם יכולים לבחור בירקנשטוק מקולקציית אביב/קיץ או חורף/סתיו. פריבילגיה שאף יבואן מקומי לא נותן לכם. בא לכם בירקנשטוק צהובות או וורודות? תוכלו לראות רק דגמים בצבע שמתאים לכם.

רק דגמים חדשים

ולפי אותו עיקרון, ניתן לסנן את התוצאות כך שרק דגמים חדשים שזה עתה יצאו לשוק יוצגו. יעיל במיוחד למי שרוצה ללכת בסנדלי בירקנשטוק שעדיין אין לכל האחרים… (כי יבואנים נוטים ללכת על בטוח ולהביא את מה שיימכר ללא ספק ולאו דווקא את הדגמים שמתאימים לכם)

רק עם חוות דעת

אחרון חביב בנושא סינון התוצאות. בחנות אמזון תוכלו לקבל עשרות ולפעמים מאות חוות דעת של לקוחות שרכשו בדיוק את אותו מוצר (ועשו את זה כמובן, אונליין). תדעו למה לצפות ומה לבדוק בטרם הקניה ומיד לאחריה. נסו לבקש ממוכר הבירקנשטוק המקומי שלכם מאות חוות דעת על המוצר שאתם עומדים לקנות. מעניין מה תהיה התגובה שלו.

בנוסף מציעים באמזון גם מדור שאלות ותשובות שבו תגלו שאתם לא היחידים שמתלבטים לגבי הרוחב, העקב, הסוליה ושאר עניינים שחשובים לכם לפני הקנייה.

שירות של אמזון

לקוחות רבים חושבים שאי אפשר להחזיר נעליים שנקנו מאמזון. ההיפך הוא הנכון. השירות של אמזון הוא מהטובים שתיתקלו בו בתחום הצרכנות וניתן להחזיר כל מוצר שאינו מתאים לכם. הם אפילו שואלים פחות שאלות…

למעשה, קשה לחשוב על יבואן או יצרן מקומי שיכול להציע שירות כמו של אמזון. עניין של גודל, כנראה.

בגלל הזמן שדרוש להזמנה

תופתעו כנראה לגלות שבחנות רגילה אתם מתמהמהים יותר עם ההזמנה מאשר אונליין. אפשר להזמין סנדלי בירקנשטוק בפחות מחמש דקות.

סנדלים חדשים מהקופסה

ואתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא ניסה את הסנדלים האלה לפניכם בחנות… כי אתם יודעים שסנדלי בירקנשטוק משומשים הם לא תמיד הדבר הכי נעים בסביבה.

כי זה שווה

כאמור, הטרחה פחותה יותר ממה שנדמה לפני שיוצאים לדרך ומיד לאחר קבלת המשלוח מבינים שלא מוכרחים לשלם את מחיר השיטה ואפשר בהחלט להיות צרכן נבון שעומד על שלו, אפילו בישראל. נכון, למדוד זוג נעליים או סנדלים בחנות ולצאת איתם מיד לדרך נשמע כמו רעיון לא רע בכלל, אבל עד שבעיית התחרות (כלומר, חוסר התחרות) תיפתר ועימה המחירים הגבוהים מדי, נמשיך בינתיים להזמין את נעלי הנוחות שלנו במחיר נוח לא פחות.

תתחדשו!

הנמכרים ביותר עכשיו באמזון גרמניה

[amazon bestseller="birkenstock sandals"]

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם