רכישת נדל"ן באטלנטה ובפרברים שלה? עכשיו אתם יכולים גם בעברית

0

אתר זמן מקומי הינו האתר העברי המוביל באיזור אטלנטה ופרבריה. אנחנו מציעים מלבד תוכן רב בנושאים הקשורים לחיי הישראלים באחת הערים המתפתחות ביותר בארה"ב, גם שיתופי פעולה פעילים עם סוכני נדל"ן ואנשי פיננסים והשקעות – כולם דוברי עברית.

זה לא סוד שעשרות החברות הישראליות – בעיקר בתחום ההיי טק – שפועלות במטרופולין אטלנטה ומביאות מדי שנה משפחות ישראליות רבות לתקופת רילוקיישן יצרו כר פעילות פורה עבור ישראלים שמזהים את הסיכויים והיתרונות של שוק הנדל"ן המקומי.

בעוד האמריקאים המקומיים לא בהכרח רואים את מחירי הנדל"ן באיזור כדבר יוצא דופן, הישראלים שמגיעים משוק נדל"ן קשה ותחרותי מריחים מיד את ההזדמנות ורבים מהם קונים נכסים לא רק לצורך מגורים אלא גם להשקעה.

גם ישראלים שעומדים לחזור לישראל לקראת תום תקופת הרילוקיישן מחפשים בעיר ובפרברים (הצפוניים בעיקר) הזדמנויות להשקעה וזאת לצורך השכרה של הנכסים לאחר החזרה לישראל.

תהליך הקנייה של נכס בארה"ב או לקיחת הלוואה כגון משכנתא אינם בהכרח קלים ובמקרה הזה מציעות אטלנטה, אלפרטה, ג'ונס קריק, מריאטה וערים נוספות את האפשרות להיעזר באנשי מקצוע דוברי עברית שכבר רכשו שנות ותק וניסיון בטיפול בלקוחות ישראלים.

אם גם אתכם מעניינת השקעה או רכישה לצורך מגורים באטלנטה או באחת הערים הקרובות לה אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס שמופיע מתחת ואנחנו כבר נדאג לחבר אתכם לאנשים הנכונים. והכול בשפה שלכם.

אתם גם מוזמנים לשתף אותנו בחוויות שלכם בתור רוכשי נדל"ן באטלנטה ובערים הקרובות לה ואם הסיפור שלכם יעניין אותנו, אולי אפילו נשתף זאת בכתבה מיוחדת כאן במגזין.

כן, אני רוצה מידע נוסף

אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם