כלי העבודה הנמכרים ביותר של מקיטה בחנות אמזון

0

חברת מקיטה הבינלאומית מפורסמת בזכות כלי העבודה המעולים שלה. החברה שנוסדה בשנת 1915 ביפן עדיין פועלת משם אך מפעילה גם מרכזי יצור בברזיל, קנדה, סין, מקסיקו, רומניה, בריטניה, גרמניה וארצות הברית.

החברה שמחזור המכירות שלה הוערך לפני כמה שנים בכ-3 מיליארד דולר מרכיבה חלק גדול מהמכשירים שהיא מייצרת בבולפורד, ג'ורגי'ה (ארצות הברית).

ההיסטוריה של החברה מרשימה ובין היתר אחראית מקיטה על המכשיר הנטען הראשון, מקדחה מתוצרת בית. בהמשך הובילה החברה בחידושים דומים והציגה מקדחות נטענות עם בטריות ניקל-קדמיום ומשם למקדחות מתוחכמות שנמכרות היום דוגמת אלה העושות שימוש בטכנולוגיית LI-ION Battery.

ברחבי העולם מעסיקה מקיטה למעלה מ-12,000 עובדים שביחד אחראים לא רק על כלי עבודה משובחים אלא גם את המוניטין המצוין של החברה.

הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי

את מוצרי מקיטה תוכלו לרכוש בחנות אמזון גרמניה (אין צורך לדעת גרמנית, יש כפתור מעבר שפה לאנגלית) ומשם במשלוח קצר יחסית לישראל או דרך חנות אמזון.קום העולמית. כדאי להשוות מחירים בין החנויות ובעיקר מול ההצעה שאתם מקבלים בחנות הפיזית ליד הבית.

כאן בקישור זה תוכלו למצוא את המכשירים החדשים ביותר של מקיטה. בקישור הבא תמצאו את מיטב המקדחות של מקיטה. כלים רציניים יותר (לחברות בנייה וכדומה) תגלו בקישור זה ולסיום הנה מגוון מרשים של כלי עבודה לגינה. 

כלי העבודה הנמכרים ביותר של מקיטה בחנות אמזון

[amazon bestseller="makita"]

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם