סוכנות הנסיעות הסינית שבקרוב גם אתם תסעו איתה לחו”ל

על בוקינג.קום שמעתם כבר ובטח גם על Hotels.com. מאחורי שני האתרים מסתתרות חברות ענק אמריקאיות שלא מפסיקות לרכוש חברות ומיזמי אינטרנט קטנים כדי להגדיל את נתח השוק. למעשה, כשאתם מזמינים היום טיסה עם מנוע החיפוש Kayak או מלון דרך Agoda אתם עובדים עם חברה ששייכת לחברת העל Priceline וכשאתם מזמינים מלון מאתר Hotels.com או trivago הכסף שלכם עובר דרך חברת Expedia שהיא האבא הגדול של עשרות מיזמי תיירות אונליין שבהם אתם משתמשים לצורך הזמנת טיסות לחו”ל, דילים, מלונות, השכרת רכבים וכן הלאה.

בקיצור, איך שלא תחשבו את זה, החופשה שלכם מתחילה תמיד במדינת וושינגטון או מדינת קונטיקט בארה”ב שם נמצאים המטות של שני ענקי התיירות הללו.

אבל יש עוד אופציות שבכל זאת צצות ואחת מהן, ואפילו משמעותית למדי היא האופציה הסינית. חברת Ctrip שבטח לא שמעתם עליה עד כה (למרות שהיא סוכנות הנסיעות השנייה בגודלה בעולם) רכשה בשנה שעברה את הדומיין trip.com. כמו תמיד כשמדובר בסטארט-אפים גם פה יש נקודה ישראלית והדומיין אירח לפני הרכישה מנוע חיפוש תיירותי של אורי זלצמן שעבד קודם כמוביל פרוייקטים ביאהו. לא ידוע איזה סכום שילמה Ctrip עבור הדומיין הקצר והקולע אבל מה שבטוח מדובר בסכום גדול.

כיום משמש הדומיין החדש trip.com את סך הפעילות הבינלאומית של החברה הסינית. מבט מהיר באתר יגלה לכם שיש ליעדים בסין ובמזרח הרחוק נוכחות בולטת מה שבהחלט עשוי למשוך לקוחות רבים שמתעניינים במציאות המלון הטוב ביותר בשנגחאי או בהונג קונג ומתוך מבחר רב.

בעיר שנגחאי שבה נמצא המטה של Ctrip מוצעים נכון לכתיבת שורות אלה למעלה מ-4000 מקומות אירוח, היצע שלא בוקינג ולא אקספדיה לא יכולים להתמודד מולו.

לא רק מלונות במזרח תוכלו לגלות באתר החדש trip.com אלא גם טיסות. הסינים יודעים כמו האמריקאים לקנות חברות וסטארט-אפ מבטיחות וכך מנוע חיפוש הטיסות Sky Scanner כבר נרכש על ידי הסינים והיום התוצאות שלו משולבות בין היתר גם באתר הראשי.

על פי המיקום המועדף שמקבל נושא הטיסות באתר Trip.com אפשר לנחש שזהו עדיין מקור הפעילות העיקרי של החברה בזירה הבינלאומית. למעלה מ-5000 ערים נסקרות דרך ה-Sky Scanner שמאפשר גם לעקוב אחר סטטוס של טיסות.

מלבד מלונות וטיסות יש עוד שני תחומים ש-Trip.com הסיני יכול לעזור לכם בהם, כרטיסים לרכבות והשכרת מכוניות. בסין יש מערך מסילות מפותח מאוד ודרך האתר תוכלו לקנות כרטיסים לכל היעדים. מלבד הרכבות של סין גם אלה של דרום קוריאה ניתנות להזמנה בעזרת האתר וכך גם כרטיסים לרכבת בבריטניה.

לאתר trip.com

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם