3 חברות שיעזרו לכם לרכוש רכב ביבוא אישי

מרצדס ביבוא אישי. הכול אפשרי
0

לא רוצים לנהוג בדגם המכונית שיש גם לשכן? יבוא אישי היא אופציה שמאפשרת לנהגים שאוהבים את המכונית שלהם לנהוג ביצירות על ארבע שכמותן נעות רק מעט על כבישי הארץ. זאת לא רק דרך להרגיש מיוחד מאחורי ההגה אלא גם העדפה ברורה למי שיודע אילו דגמי מכוניות מדהימים לא מיובאים כלל לארץ. הנה כמה חברות שיעשו את זה בשבילכם, בהנחה שיש לכם את התקציב הראוי

First Class Cars

חברת פירסט קלאס מציגה עצמה כאמריקאית במקור עם נציגויות באירופה, ארצות הברית וקנדה. עיקר פעילותה של החברה הוא בייצוא ויבוא של רכבים ממדינות אלה ואליהן. סוכנות משנה של החברה נפתחה בבת ים ונמצאת תחת זכינות ישראלית. בחברת פירסט קלאס אומרים שהם מחויבים לעמוד בכל הקריטריונים של שירות ומקצוענות אמריקאיים וזאת על מנת ללוות את הלקוחות בתהליך של ייבוא אישי של רכב.

כמה זמן צריך הלקוח לחכות מיום ההזמנה עד שהאוטו מגיע? בחברה מעריכים את פרק הזמן בין 3 ל-6 שבועות ומדגישים שהם מציעים התהליך המהיר ביותר בישראל. מכיוון שהחברה אמריקאית, טוענים שם, היא מסוגלת לייבא לייעל את התהליך ולהימנע מפקקים בירוקרטיים שעומדים בפני יבואנים אחרים. 

בין השמות שהחברה מייבאת: מרצדס, ב.מ.וו, מזראטי, פורש, קדילק, אאודי, לנד רובר, קרייזלר, GMC, לינקולן, פורד, שברולט ואחרים.

אתר אינטרנט
כתובת: הבורסקאי 4, בת ים
טל: 03-605-7984

SMC

מחברת SMC למדנו כי על פי תקנות משרד התחבורה יש שלוש דרכים ליבא רכב באופן אישי לישראל. יש יבוא רשמי, יבוא מקביל ויבוא אישי. המסלול האישי הוא היחידי שבו תוכלו לייבא כלי רכב חדשים או משומשים כל עוד מדובר ברכב פרטי, ג'יפ או רכב מסחרי סגור ובמשקל שאינו עולה על שלושה טון וחצי.

החברה פועלת כיועצת שלכם ולא כיבואן שהרי מדובר ביבוא אישי מה שאומר שאתם בעצם הופכים להיות היבואן מרגע החתימה על ההזמנה. מה שהחברה מספקת זה את הידע שלה שיעזור לכם לצלוח את התהליך הכולל בין היתר קבלת אישורים הדרושים ממשרד התחבורה, שחרור כלי הרכב בנמל וכיוצא באלה.

כלי רכב ביבוא אישי, מזכירים ב-SMC, לא ניתן למכור כשנה ממועד כניסתו לישראל ומוסיפים כי לכל תושב בעל רשיון נהיגה ישראלי מותר לייבא שני כלי רכב ביבוא אישי בכל שנה (מינואר עד ינואר). אי אפשר לייבא רכב שגילו עולה על שנתיים (ממועד היצור)

אתר אינטרנט
כתובת: רחוב הנחושת 10, תל אביב
טלפון: 03-7300011

הינומה מוטורס

בשנת 2001 הקימה הינומה אולם תצוגה לרכבי יוקרה, רכבי שטח ורכבי ספורט מיוחדים בלבד. כיום לקוחות שמעוניינים ברכבים יוצאי דופן יכולים להגיע לאולם התצוגה ולבחור את אחד מכלי הרכב המשומשים שמחכים במקום – מין הסתם תהליך פשוט שאינו דורש יותר משעה או שעתיים.

בתחום היבוא האישי להינומה יש שיתוף פעולה עם סוכניות רכב מובילות בעולם. החברה מבטיחה לאתר בחו"ל כל כלי רכב שהלקוח יהיה מעוניין בו, להציע מחיר טוב וגם התחייבות על גבי תעודת אחריות כי הרכב נמסר במצב תקין. לאחר הגעת הרכב לארץ מקבל הלקוח דו"ח בדיקת רכב ממכון מורשה מטעם משרד התחבורה שמראה כי הרכב אכן תקין.

בחברה אף מציעים לסייע בנושא ההובלה הימית של הרכב, בקשה לרישיון יבוא, הפניה לסוכן מכס לצורך שחרור הרכב מרשות המסים, שינויי מבנה לפי דרישות משרד התחבורה, אבזור הרכב לפי בקשת הלקוח ובסופו של תהליך רישום של הרכב לתנועה בישראל (מספר רישוי צהוב) .

אתר אינטרנט
כתובת: המסגר 20, תל אביב
טלפון: 03-6880028

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם