המלצות ניו יורק: כרטיסים לאמפייר סטייט בילדינג, בלי תור

אמפייר סטייט בילדינג. מומלץ לבוא מוקדם בבוקר או מאוחר בערב

הוא כאן כבר משנת 1931, אייקון של ניו יורק שנבנה בסגנון האר-דקו. חוץ מכמה סרטים שמתפארים בסצינות שצולמו למעלה על המגדל המרשים הזה, גם תיירים שמגיעים לניו יורק אוהבים לרשום לעצמם וי ומגיעים לאמפייר סטייט בילדינג כדי לצפות בניו יורק מגבוה. ממש מגבוה.

התצפית הנמוכה יותר, במרכאות, ממוקמת בקומה ה-86. יש עוד תצפית בקומה ה-102 אבל כרטיסים אליה נמכרים בנפרד. חברת Tiqets מוכרת אונליין כרטיסי כניסה לאמפייר סטייט בילדינג ללא תור וללא צורך בהדפסה. פשוט מגיעים למקום בשעות הפעילות (שמונה בבוקר עד… שתיים בלילה) ומציגים את הכרטיסים שהתקבלו במייל או במסרון על מכשיר הטלפון הנייד.

הכניסה לתצפית היא מהשדרה החמישית בין הרחובות 34 ו-35. הכרטיס של טיקטס לא מייתר את הצורך בבדיקה בטחונית אבל כאמור תוכלו לדלג על התור לרכישת הכרטיסים ולהיכנס ישר לתור האחר, זה הממתין למעלית.

איך מגיעים?

במטרו: 34th St – Herald Square & 33 St at Park Ave

באוטובוס: M10, M20, M4

ברכבת התחתית: A, D, E, 1, 2, 3, 9

המחיר, נכון לזמן כתיבת שורות אלה הוא 37 דולר. הזמן המומלץ להגיע הוא מוקדם בבוקר, כלומר בשעה הראשונה של הפתיחה או מאוחר בלילה, כלומר בשלוש השעות האחרונות של הפעילות (בין 23:00 ל-02:00). אתם למשל יכולים לסיים לראות הצגה בברודווי ואז להמשיך ישר לתצפית הלילית על העיר.

לאזרח ותיק יש כרטיסי הנחה במחיר 35 דולר ולילדים במחיר 31 דולר.

לרכישה

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם