החדרים של אסקייפ רום ישראל. חווית הבריחה המושלמת

ספיישל חדרי בריחה והפעם עם ליאור גרוסמן סמנכ”ל השיווק והפיתוח העסקי של רשת Escape Room Israel.

שלום, ליאור. ספר לנו על החדרים שלכם, איפה הם ממוקמים?

החדרים שלנו ממוקמים ברחבי הארץ, ממלון הרודס באילת ועד בנימינה. אם אתה רוצה את רשימת הסניפים אז: אילת, באר שבע, אשקלון, ראשל”צ, ירושלים, תל אביב, פתח תקווה וכאמור בנימינה.

מי החברה שמפעילה את החדר? כמה זמן היא קיימת?

הרשת שלנו קיימת משנת 2014. החברה שמפעילה את הרשת היא ESCAPE ROOM ISRAEL והיא הרשת המובילה בישראל לחדרי בריחה מובחרים.

מה בעצם המוצר שאתם מציעים?

אנחנו מציעים הרפתקה בלתי נשכחת וחווייתית בחדרי הבריחה שלנו, החל מבילוי זוגי דרך בילוי משפחתי ועד יום גיבוש עם החברים מהעבודה. המשחק מעודד עבודת צוות ומשלב פתרון חידות באמצעות חשיבה אסטרטגית ומקורית. בתוך 60 דקות צריך לחקור ולפתור עשרות אתגרים, לתכנן תוכניות פעולה, לחשוב מחוץ לקופסא ולברוח יחד כקבוצה.

תן לי דוגמה.

למשל, חדר בריחה בשם מיונים למוסד. הסיפור של החדר הוא: תמיד חלמתם להיות ג’מס בונד הבא? לצאת לשליחות ולהציל את המדינה? לפתור תעלומות שאף אחד לא הצליח? חושבים שיש לכם את מה שצריך? המיונים נפתחו! בואו לראות אם סוכן מוסד זו הקריירה הבאה שלכם. בואו להיבחן על כל הכישורים הנדרשים לסוכן טוב, ותוכיחו שיש לכם את מה שצריך!

אילו עוד רעיונות מחכים בחדרי הבריחה שלכם?

יש לנו מגוון של חדרים בקונספטים שונים. שוד המאה, טיטאניק, הוטל קליפורניה, מיונים למוסד כמו שציינתי. יש גם מיונים לשב”כ. מה עוד? פעילות על טבעית, ציידי השדים, אטנלטיס, אמזונס, נמלטים ו-הנגאובר. כל הקונספטים האלה נבחרו כי היה סיפור טוב בבסיס שלהם. אנחנו כל הזמן מנסים לחשוב על הסיטואציה המשחקית שהשחקן ימצא בה וירצה ליהנות ממנה. אנחנו מנסים להוציא את השחקן מחוץ לשגרה שלו. לכל חדר אנחנו ניגשים כמו שניגשים לסרט או משחק מחשב מרמת התכנון, ההפקה ועד לביצוע סופי. יותר מהכול אנחנו רוצים לייצר חוויה משפחתית, חוויה חברית- 60 דק’ של יציאה מהשגרה!

אסקייפ רום ישראל. 24 חדרים ברחבי הארץ

מה הפתיע אתכם בתגובות של המבקרים, למה לא ציפיתם?

כשהתחלנו עם החדר הראשון והיינו החלוצים של התחום בשנת 2014 חשבנו שאוכלוסיית היעד תהיה צעירים או סטודנטים בגילאי 20-30. מה שבסוף הפתיע אותנו זה שייצרנו אטרקציה שמתאימה לכלל הגילאים. זאת אטרקציה ייחודית שמתאימה לילד הכי קטן במשפחה ועד לסבא או הסבתא שלו. חוויה משפחתית משותפת אמיתית שיכולים ליהנות ממנה כולם יחד.

מה מבדיל אתכם כרשת מכל שאר החדרים בארץ?

סוגי החוויות משתנות בהתאם לסוג החדר אבל גם ההכשרה שהמפעילים שלנו עוברים חשובה מאוד כי אנחנו מאמינים שמפעילים טובים צריכים להתאים את עצמם כל פעם מחדש לקבוצה ולייצר להם חוויה אחרת שתתאים נקודתית לצוות שעומד מולם. המטרה שלנו פה היא לייצר לכל לקוח הנאה צרופה כל פעם מחדש.

איזו מילה או שתי מילים יתארו את החוויה בחדר?

מילה אחת, וואו! אי אפשר להיכנס לחדר מבלי להתפעל מגודל ההשקעה בכל פרט בעיצוב המתחם.

מה שיא הזמן של היציאה מהחדר?

משתנה מאוד מחדר לחדר על פי רמת הקושי שלו. אם אתה רוצה נתונים מדויקים אז 2% יוצאים בפחות מ-35 דק’. כל השאר יוצאים בין ה-50-60 דק’.

היו חידות או אתגרים בחדר שנאלצתם לשנות?

כמובן, אנחנו כל הזמן משנים ומשדרגים את החדרים. אפילו חדרים שקיימים שלוש שנים. אנחנו מקבלים פידבקים מלקוחות ובעקבות כך מייצרים חדרים טובים יותר ומאתגרים יותר.

תנו לנו טיפ לפני שאנחנו נכנסים לחדר שלכם.

תבואו עם ראש פתוח ויכולת הקשבה והכי חשוב, הדרך לפתרון מהיר של החדר, היא באמצעות עבודת צוות.

על איזה עוד חדר בריחה שהוא לא שלכם תוכלו להמליץ, בארץ או אולי בעולם?

זה נמצא במוסקבה. חדר בריחה מצוין בשם “הקללה של רעמסס”.

חדרי בריחה לכל גיל. אסקייפ רום ישראל

רשמנו. אילו תוכניות חדשות יש לכם לגבי החדר הזה או חדרים אחרים שאתם מפעילים?

אנחנו מתכננים כל הזמן לחדש ולייצר חוויות חדשות ומדליקות יותר עבור הלקוחות שלנו. לכן כל חדר שלנו ישן יותר או חדש תמיד ימצא בחזית הטכנולוגית והעיצובית של החדרים בארץ ובעולם.

מה המוטו שלכם?

אנחנו פה בשביל להתאים לכל לקוח שלנו את החוויה שהכי מתאימה לו.

איך אפשר להזמין חדר?

באתר שלנו או בטלפון: 079-932-22-24 ואם אתם מתלבטים איזה חדר להזמין, תוכלו לטעום מעט מהאווירה בדף היו טיוב שלנו.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם