בלאק פריידי בברלין. הפגנה אחת והרבה קניות

בלאק פריידי ברלין

מלבד הפגנה בסיטי ווסט של ברלין הבוקר שבה כמאה פעילים מחו כנגד הפעילות של אמזון בברלין שלטענתם מכבידה על העובדים במרכז הלוגיסטי המקומי לצורך מכירות הבלאק פריידי, נראה שרוב הברלינאים עסוקים יותר בקניות עצמן ובמבצעי ההנחות הגדולים שמציע יום שישי השחור.

החגיגה האמריקאית שמגיעה ביום שישי שאחרי חג ההודייה תופסת מקום הולך וגדל בגרמניה וגם ברלין הופכת אם תרצו, לפחות למשך סופשבוע, לעוד סניף של אמריקה. אמזון עצמה שלה יש מרכז לוגיסטי גדול בשרלוטנבורג מציעה מגוון הצעות למי שמעוניין לקנות דרך האינטרנט. המשלוח בתוך ברלין צפוי להיות מהיר במיוחד במקרה שתרכשו בדרך זאת. למעשה המבצע של אמזון שנקרא שבוע סייבר מאנדיי יימשך עד ה-27 בחודש ויכלול בין היתר הנחה על המוצר הפופולרי אקו.

למגוון ההנחות בשבוע בלאק מאנדיי באמזון גרמניה

עשרים אחוזי הנחה על מרבית המוצרים

למי שמחפש את חווית הקניות גם דרך הרגליים, הנה כמה אופציות חמות שמציעות הנחות גדולות היום ובחלק מהמקרים גם מחר.

ב-Mall of Berlin שממוקם ב- Leipziger Platz יצויין בלאק פריידי עם הנחות על סמארטפונים, מכשירי חשמל לבית, מוצרי קוסמטיקה ומוצרי יופי, פריטי אופנה, ציוד דקורטיבי ואומנות, וכן צעצועים ובגדי ילדים. הנחות של חמישים אחוז ינתנו על מוצרי French Connection, שלושים אחוזי הנחה על מגוון מוצרים של ליוויס, Guess, Pepe Jeans, דזיגואל, ו-25% על זארה. הנחות של עשרים אחוזים יינתנו על מוצרים של טריומפ, מארק או פולו ומותגים רבים אחרים.

אתר קניון ברלין

ב-דיזיינר אאוטלט תוכלו לחגוג את בלאק פריידי עם 25% הנחה בנוסף למחיר הנמוך יחסית של נעלי אדידס שמוצע שם במשך כל השנה. עוד מותגים נחשבים שמוצעים לכם בהנחה משמעותית הם Escada, Fossil, Guess, ליוויס וליבסקינד גם הם בהנחות שבין עשרים לשלושים אחוזים. מי שמציע לכם ארבעים אחוזי הנחה הוא מותג Michael Kors.

אתר דיזיינר אאוטלט

גם ב-קה.דה.ווה חוגגים היום ומחר

בקאופהאוס דס וסטנס הלא הוא ה-קה.דה.ווה מציעים היום ומחר עשרה אחוזי הנחה וגם במרכז הקניות אלקסה שליד אלכסנדרפלאץ מצטרפות החנויות למבצעי בלאק פריידי.

אתר קה. דה. ווה

מודעה

מודעה

במרכז הקניות דס שלוס ב- Steglitz מוצעות הנחות על מותגי פלמרס, אורסיי, מארק או'פולו, ג'ק וג'ונס, Schuhhof ו-Jack & Jones. בניגוד למרכזים שבהם יום שישי השחור נמתח גם לשבת, בחלק מהחנויות במרכז זה המבצעים יהיו תקפים רק ליום שישי.

חנויות רבות במרכז הקניות בולברד ברלין מציעות גם הנחות מיוחדות לבלאק פריידי וביניהן Karstadt ו Karstadt ספורט, דאגלס, Hunkemoller, ליוויס, אוליבר, סטורן, Deichmann, גארי ובר, פול & בר, דזיגואל ואקו. באקססורייז תקבלו 30 אחוזי הנחה על קניות החל משלושים אירו. באתר תוכלו לראות את רשימת ההנחות המלאה, רובן באיזור ה-20% הנחה.

לאתר בולברד ברלין
לדף המבצעים

עשרים שנות פעילות בגזונדברונן

מרכז Gesundbrunnen בברלין משלב את מבצעי ההנחות של יום שישי השחור ביחד עם חגיגת 20 שנות פעילות. המבקרים במקום יהנו מקופונים והנחות בחנויות השונות וגם משידור רדיו של תחנת RTL 104.6 שתתארח במקום. צפויה גם פעילות לילדים.

עוד מקום לקנות בו במהלך הבלאק פריידי הם סניפי גלריה קאופהוף בברלין שמציעים הנחות על אופנת נשים, אופנת גברים, בגדי ילדים, תחתונים, מוצרי ספורט, נעליים, חפצי בית, מזוודות, צעצועים, כלי כתיבה, בשמים, שעונים ותכשיטים. ההנחות ישתנו מדי שעה.

לאתר גלריה קאופהוף

האופציה לתגובות נסגרה בינתיים עבור כתבה זאת