דרושים בלוגרים מקומיים

0

גרים בברלין? מיאמי? חוף השנהב? הרפובליקה הדומיניקנית? כותבים בעברית? המקומי מציע לכם להפוך לבלוגרי-על-חלל באתר הכי פופולרי לישראלים בחו"ל

לפתוח בלוג זה תמיד רעיון טוב. אתם יכולים לבטא את עצמכם, לספר על החיים שלכם, על העיסוק והתחביבים ולהגיע לקהל משפחתי, לחברים וכמובן לאנשים שלא היו מכירים אתכם אילולי הבלוג. ככל שאתם מתמידים יותר כך גם גוברת ההערכה לבלוג שלכם ואפילו גוגל מתחיל להפנות אליכם יותר ויותר גולשים.

אבל מה אם אין לכם ראש להתעסק עם כל הטכניקה שמאחורי הפעלת בלוג, עם משלוח ניוזלטרים, עדכון של האתר ועוד שלל מילות קסם כמו SEO ואחרות? מה אם אתם רק רוצים לספר לעולם על הסביבה בה אתם חיים או על החיים החדשים שלכם רחוק מישראל ולעשות את זה בלי ללמוד את תורת כתיבת הבלוגים?

המקומי מציע לכם עכשיו לא רק דרך קלה יותר לכתוב (בלי להתעסק עם כל המסביב) אלא גם הרבה יותר קהל ממה שהייתם מקבלים לו הייתם פותחים בלוג עצמאי. יש לנו כבר עשרות אלפי צפיות בחודש וגוגל מפנה אלינו הרבה מאוד גולשים מדי יום. כל טור שתכתבו אצלנו יגיע לא רק למשפחה ולחברים שלכם אלא גם להמוני ישראלים בנקודות שונות בעולם.

למעשה, הסיכוי הוא שמילות מפתח שקשורות בבלוג שלכם (כמו למשל, החיים בברלין או בלוג איטלקי) יופיעו תוך זמן קצר גבוה יותר במנועי החיפוש של גוגל מאשר אותן מילות מפתח אצל בלוגרים שעובדים על הבלוג האישי שלהם כבר שנים ארוכות.

איך אנחנו עושים את זה? האמת היא שזה סיפור די פשוט, לא משנה כמה אתם כותבים טוב וקשה, אם אתם מופיעים בערוץ טלוויזיה פופולרי יש סיכוי שיותר אנשים ישמעו עליכם ועל הכתיבה שלכם לעומת כותב אחר שיוצר בתיאטרון מקומי קטן. אם אתם צריכים עוד מטאפורה, אז לפעמים עדיף להיות מלח על ספינה גדולה מאשר רב חובל של סירת דייגים קטנה. טוב, נדמה לנו שהבנתם את הרעיון.

מה עכשיו?

כדי לכתוב לאתר המקומי ולהתחיל להגיע אל המון ישראלים שחיים בחו"ל (או אל כאלה שחיים בישראל אבל מתעניינים בחדשות מקומיות מחו"ל) כל מה שאתם צריכים זה לשלוח לנו כתבה שלכם על כל נושא שנראה לכם מעניין וקשור בחיים המקומיים שלכם מחוץ לישראל. תוכלו לשלוח לנו אימייל או לפתוח מסמך גוגל דוקס ולשתף איתנו (כולל הדבקה של תמונות מקוריות בדיוק היכן שנראה לכם נכון). הכתובת שלנו היא info@hamkomi.com

אנחנו לא מתחייבים לפרסם כל טקסט שיגיע אלינו אבל אנחנו כן מתחייבים לעשות כל מה שניתן כדי לקדם כותבים מעולים שיודעים לכתוב על המקום שבו הם חיים.

ושיהיה בהצלחה…

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם