8,000 איש מ-140 מדינות הפכו לאזרחי ארצות הברית בלוס אנג'לס

0

אתמול זה קרה. בשעה אחת אחרי הצהריים נערך טקס ה-Naturalization שבו נחגגה אזרחותם החדשה של לא פחות מ-8000 איש כאן במרכז כנסים מקומי בעיר. המשתתפים הרבים נראו נרגשים כשנופפו בדגלים קטנים של ארצות הברית שניתנו להם וזאת לאחר הליך טקסי קצר שארך כמה דקות ובו נשבעו לחוקת ארצות הברית.

רשת איי בי סי הציגה כמה פרופילים מתוך הקהל הרב שהגיע לטקס וביניהם טודור רומן שקיבל אזרחות והצליח סוף סוף להתאחד עם אשתו ובתו. "חיינו לחוד, רק אני ובתי, שתינו אזרחיות של ארצות הברית והוא היה בצד השני," סיפרה אשתו.

הסיפור של טודור הוא אחד מתוך שמונת אלפים. הנה למשל ה-ולוג של צעיר גרמני שהגיע לטקס עם הגרין קארד החדש והדרכון ובליווי של שני חברים אמריקאים. "One of us" הם קראו לעברו בזמן שניגש להתיישב בקהל.

מקבלי האזרחות שחגגו אמש בעיר מגיעים מ-140 מדינות ברחבי העולם ביניהן אוקראינה, סין, איראן, ניגריה וניקרגואה. החל מהיום כולם אמריקאים. אחת ממקבלות האזרחות אמרה לכתבת ABC המקומית: "אני מרגישה חזקה שעכשיו יש מדינה שיכולה להילחם בשבילי בתור אזרחית. זה כנראה הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לכל אחד."

על פי שירותי ההגירה והמכס האמריקאים בשנת 2017 הפיסקלית (מאוקטובר של 2016 עד ספטמבר 2017) ארצות הברית קיבלה 725,800 אזרחים חדשים מהם 11 אחוזים – כשמונים אלף איש – בחרו לחיות בלוס אנג'לס.

השתתפתם בטקס? כתבו לנו

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם