מתעניינים באזרחות אירופאית? התחילו כאן!

AttributionShare Alike Some rights reserved by onnola
0

מחפשים את הדרך לאזרחות אירופאית? שיתוף פעולה בין אתר זמן מקומי ומספר משרדים המתמחים בהוצאת אזרחות אירופאית  יכול לסייע לכם

נושא האזרחות הנוספת קורץ לא רק לישראלים אלא לאזרחים רבים בעולם שמעוניינים ליהנות מהיתרונות שבאחזקת דרכון כפול. במקרה הישראלי, רבים הם אלה הפונים בבקשה לקבל מידע על האפשרויות שלהם לקבל דרכון כזה, למשל אירופאי, וכמובן תוך בירור העלות ומשך התהליך. 

הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי

במסגרת שיתוף פעולה שלנו עם מספר משרדים מובילים בתחום הדרכונים והאזרחות הזרים תוכלו עכשיו באמצעות הטופס למטה לקבל מידע אודות האפשרות שלכם להתקדם במסלול הנפקת הדרכון הזר. לאתר זמן מקומי המגיע ל-25,000 ישראלים בארץ ובעולם מדי חודש קשר עם משרדים המטפלים בבקשות לאזרחות פורטוגזית, ספרדית, פולנית, רומנית, גרמנית ועוד.

כל שעליכם לעשות הוא לכתוב באיזו אזרחות אתם מעוניינים ואנחנו נעביר את המידע למשרדים המובילים שאיתם אנחנו משתפים פעולה במטרה שנציג מטעמם יחזור אליכם. תהליך של הוצאת דרכון עשוי להסתיים במפח נפש בעיקר אם הוא נכשל ולכן חשוב להיעזר באנשי המקצוע העדכניים והמיומנים ביותר.

דרכון אירופאי

  • ניתן לבחור אחד או יותר. לבחירה מרובה ממחשב שולחני, החזיקו את מקש CTRL והקליקו על שמות המשרדים אליהם אתם מעוניינים שנעביר את פנייתכם.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם