בא לשכונה מתחרה חדש: החל מהיום בברלין, אמזון פרש – סופרמרקט אונליין ענקי

אמזון פרש
אמזון פרש

ענק המסחר האלקטרוני אמזון משיק היום (חמישי) בברלין ובפוטסדאם את הסופרמרקט הוירטואלי AmazonFresh. השירות זמין כבר עתה למנויי Prime שגרים באיזורים מסוימים של העיר והוא כולל גם משלוחים מהיום להיום להזמנות שנעשו עד שעת הצהריים. הזמנות שייעשו עד לשעה אחת עשרה בלילה יסופקו למחרת בחלונות זמן בני שעתיים.

הכניסה לגרמניה יוצרת מתח רב אצל המתחרים. גרמניה נחשבת כבר עתה לשוק “צפוף” בתחום הסופרמרקטים ובחברת Rewe מדברים על אפקט סערה שיווצר בעקבות כניסת אמזון. יש גם מי שמדבר על פשיטות רגל שעשויות להגיע בהמשך בעקבות כניסתה של אמזון  לשוק המוערך במיליארדי אירו.

גרמניה נחשבת למדינה השנייה החזקה ביותר במכירות אצל אמזון (אחרי ארצות הברית) ובמידה רבה הצעד הזה היה צפוי. למרות זאת נרשמת התרגשות לא רק אצל אנשי אמזון ואצל המתחרים אלא גם בקהל הצרכנים.

החזר כספי אם המשלוח לא באיכות ראויה

הסופרמרקט הוירטואלי AmazonFresh יציע 85,000 מוצרים בכל המחלקות המוכרות, כמו ירקות ופירות, בשר, מאפייה, גבינות, מוצרים קפואים, מוצרי ניקיון ועוד. מנויי Prime  יוכלו לקבל משלוח חינם בקנייה מעל 40 אירו.

ברלין היא עיר המבחן של אמזון למרות שאין צפי לכך שאמזון תודיע כי בעקבות התוצאות בברלין היא מפסיקה את התרחבותה בגרמניה. לפי כל ההערכות כבר בשנה הקרובה יצטרפו ערים נוספות בגרמניה לשירות. אמזון גם מבטיחה כי היא תחזיר את הוצאות הקנייה במקרה שהתברר שהסחורה (למשל פירות וירקות טריים) אינה בסטנדרט ראוי.

מלבד ברלין, גם לונדון, טוקיו וערים בארצות הברית נהנות מההיצע של AmazonFresh

קניות אונליין
גלו דילים בחנות איביי, מגמות עכשוויות ומבצעים מיוחדים

השאירו תגובה