טיטאניום עם קורוזיה? גרמניה מצאה את השיר ואת הזמרת לאירוויזיון 2017

0

אחרי שתי מפלות לא מאוד נעימות בשנתיים האחרונות כשנציגי גרמניה לאירוויזיון חזרו הביתה עם הכבוד המפוקפק של "זכייה" במקום הראשון מהסוף, נבחרה ביום חמישי האחרון הנציגה שאמורה להוציא את גרמניה מתחתית הליגה ולהראות על הבמה בקייב (11 ו-13 בבמאי) שהגרמנים מסוגלים ליותר. הזמרת שעל כתפיה מונחת המשימה היא איזבלה לווינה לואין שתשיר באנגלית שיר שנקרא Perfect Life.

לווינה נבחרה בתום קרב טלוויזיוני בן ארבעה סיבובים בו התחרו חמישה פינאליסטים. שניים עפו כבר אחרי הסיבוב הראשון בו בחר כל מתמודד לשיר קאבר אהוב עליו. אחרי הסיבוב השני נפלה עוד מתמודדת ונותרו שניים. משלב זה החלו המתמודדים לשיר שירים שנכתבו במיוחד עבור התחרות, כך שהבחירה של הקהל בבית היתה גם בין הזמרים גם בין השירים. לשלב האחרון העפילה לווינה בלבד והתחרתה "מול עצמה" בשני שירים. השיר שנבחר הוא כאמור Perfect life שלא רק מושר באנגלית אלא גם נכתב על ידי צוות כותבים אמריקאי. 

טיטניום מוחלש?

https://www.youtube.com/watch?v=ONE9Njpt5KI

כבר מהפתיחה משהו בעיבוד וכמובן גם בביצוע עצמו של השיר הזוכה הזכיר ללא מעט גרמנים את הלהיט טיטאניום ששרה סיה עם דיוויד גואטה. התגובות ברשתות החברתיות לא איחרו לבוא. חלקן התייחסו לזמרת, חלקן לשיר שנשמע גנוב והיו גם מי שמחו נגד השפה האנגלית שהשתלטה לחלוטין על הערב. הנה כמה ציוצים לדוגמה:

אופציה לשחזור הכישלונות מהשנתיים הקודמות?

ציטוט של גדולי הדור

בואי נראה מי יקח מקום אחרון השנה

אולי עדיף לא להשתתף השנה, גרמניה?

יש מי שמתגעגע כבר לקונקיטה

מי בחר את השירים?

בחירה מוצלחת של שירים?

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם