הטבלה שמראה כמה מרוויחים בממוצע בגרמניה (אם אתם גרים בברלין, אולי עדיף שלא תסתכלו)

הסן
0

עובדים מקצועיים ובכלל אלה גם עובדים במשרות ניהול מרוויחים בגרמניה בממוצע 52 אלף אירו ברוטו. הממוצע הארצי גבוה בהרבה מזה שאותו אפשר להשיג בברלין. כמה יותר גבוה? על פי אתר סטטיסטה שמתמחה באיסוף נתונים ממקורות רבים, המשכורת הממוצעת לעובדים אלה בברלין נמוכה בעשרת אלפים אירו לשנה ועומדת רק על כ-42 אלף אירו.

אז לאן כדאי לעבור מברלין כדי להרוויח יותר כסף? הכיוון הכללי הוא דרום-מערב. במדינת המחוז הסן שנמצאת במרכז גרמניה מקבלים הכי הרבה, כ-57 אלף אירו לשנה לפני מיסים. עיר הביזנס של גרמניה פרנקפורט היא המנוע שמאחורי הנתונים המרשימים האלה. ואיפה עוד אפשר להרוויח הרבה? דרומה יותר בבאיירן. למעשה אין הבדל משמעותי בין פרנקפורט ובאיירן ושתיהן מאיישות בקלות את צמרת הטבלה.

עוד מדינות מחוז בגרמניה שהמשכורות בהן גבוהות מעל הממוצע הן באדן וורטנברג ו-נורדריין וסטפאליה. המבורג פחות או יותר באיזור הממוצע סביב 52 אלף אירו ברוטו לשנה.

את תחתית הטבלה פותחת ברלין עם פחות מ-43 אלף אירו לשנה בממוצע ואחריה תורינגיה וממש ברצפה, זקסן ו-זקסן אנהלט עם 37 אלף אירו בממוצע לשנה לפני מיסים, סכום הנמוך ב-20 אלף אירו לשנה מהצמרת.

במקצועות היוקרה כמו רפואה ועריכת דין התקרה גבוהה בהרבה, כ-79,500 ו-74,000 אירו ברוטו, בהתאמה.

 כך מרוויחים במדינות המחוז של גרמניה

כמה מרוויחים בגרמניה
כמה מרוויחים בגרמניה

Mehr Statistiken finden Sie bei Statista

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם