זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

חדשות משמחות לישראלים: סניף שלישי של פרימרק בברלין ייפתח בתוך שנה

פרימרק רשת ההלבשה הזולה מאירלנד עומדת לפתוח סניף שלישי במערב העיר ברובע שרלוטנבורג. מה שהיה עד כה שמועה בלבד מתאמת כיום עם הודעה רשמית שאכן הרשת הפופולרית מתכוונת לשכור שטח של 6500 מ"ר על פני שלוש קומות בבניין חדש ברחוב יואכימסטאלר (Joachimsthaler). הבניין החדש הוא בן חמש קומות ונמצא בין תחנת הרכבת התחתית Zoo ל-Kantstraße. שתי הקומות העליונות יושכרו לעסקים ולמשרדים. סך הכול בבניין 11,400 מ"ר.

הסניף ליד גן החיות יצטרף לשני אחיו הותיקים ב-שלוסשטראסן סנטר שטגליץ (דרום העיר) ובאלכסנדרפלאץ ויהווה את הסניף ה-23 במספר בגרמניה. סך הכול לרשת כ-300 סניפים, למעלה ממחציתם בבריטניה. יתר הסניפים מפוזרים באירלנד, ספרד, גרמניה, הולנד, צרפת, פורטוגל, ארצות הברית, אוסטריה, בלגיה ואיטליה. 

הקמת המתחם החדש של פרימרק בברלין תשנה את אופי המבקרים במקום שכן עד כה הדיירים העסקיים היו חנות הסקס של ביאטה אוזה, חנות להמרת כספים וכמה דוכני אוכל לא יוקרתיים במיוחד. המיתוג המחודש של האיזור כולו יכלול לא רק את פרימרק אלא גם את השכנים היוקרתיים כמו מלון אסטוריה, C/O Berlin (תערוכות ואמנות) ומרכז ביקיני ברלין שמעליו מלון 25Hours הטרנדי.

אתר האינטרנט של פרימרק

מערך סניפי פרימרק בברלין הצפוי בשנת 2017

הצג תגובות (1)