שבעה מעשי קונדס ברלינאים לימי הקיץ החמימים

בגרמנית קוראים לזה Streich, באנגלית הם מוכרים כ-Pranks ואצלנו בסך הכול מעשי קונדס או תעלולים. לכבוד ימי הקיץ החמים ותוך התעלמות בוטה מהחדשות הרציניות סביב, הנה כמה תעלולים Made in Berlin שמצאנו ביו טיוב.

נכון, לכל אחד מהתעלולים הבאים יש אינספור גירסאות מכל מיני מקומות בעולם, ואפשר לנחש שאף אחד מהסרטונים במקבץ הבא לא הומצא כאן בברלין, ובכל זאת, הם קרו פה, הם צולמו פה והם יצחיקו אתכם על בטוח (אלה אם אתם ממש שונאים את סוג הבדיחות הזה…). שנצא לדרך?

סלפי

נתחיל במעשה קונדס לייט. מה קורה כשנערה אסיאתית מצטוותת אליכם לסלפי בברלין למרות שאינכם מכירים אותה? הנה התוצאה.

גורילות just want to have fun

הסרטון הבא בניגוד לכל היתר לא מתוסרט או מתוכנן. הכול טבעי לגמרי. התוצאה מרגישה בכל זאת כמו אחד ממעשי הקונדס האנושיים האלה, ומה יותר אנושי מגורילה שרוצה קצת לשחק?

https://www.youtube.com/watch?v=zVloS4Fyfic

סיוט לילה מפלצתי

סרטונים כמו אלה כבר ראינו בהמון דוגמאות והנה הדוגמה הברלינאית המוצלחת למדי. מסוג מעשי הקונדס שאף אחד לא היה רוצה להיקלע לתוכם.

כחול לבן על האוטו

אגודת הנכים של ברלין פירסמה את הסרטון הבא שגם כמותו כבר צולמו בערים שונות בעולם. אדם שמחנה את מכוניתו על שטח שמוקדש לחניית נכים מגלה כמה חזקה היא נקמת העוברים ושבים

שפריץ

מעשה הקונדס המשפריץ הבא צולם בהשראת מומחה למעשי קונדס בשם רומן אטווד בעל ערוץ יו טיוב ייחודי לנושא זה. בגירסה המקומית והתיירותית משהו זוכות צעירות ברלין ליהנות לא רק מאתרי העיר אלא גם ממתז נעים של מים.

היי פייב

מטופש אבל עובד. מי מכם לא היה משיב בהיי פייב לבחור הנחמד הזה?

חבל על כל טיפה

“ויקטור המשוגע” פירסם את הסרטון רק אתמול וכבר גרף למעלה מ-6500 צפיות. הרעיון? מטופש כמו שתראו בעצמכם אבל נסו לא לצחוק מהתחלה עד הסוף.

זהו לבינתיים. מצאתם עוד סרטון קונדסון בברלין? שלחו לנו!

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם