תרבות: כך מתחבר הכדורגל בברלין לאולם הקונצרטים המקומי

0

סרטון חדש שמחמיא לעונה מוצלחת של קבוצת הכדורגל הרטה ברלין משווה בין יום בחייו של מאמן הכדורגל של הקבוצה ליום עבודה של מנצח בתזמורת

עונה נפלאה לקבוצת הכדורגל הרטה ברלין מאפשרת לאנשיה לא רק ליהנות מהמקום השלישי בבונדס ליגה ומשורה של משחקים ללא הפסד אלא גם להתפנות ולהפיק סרטוני וידאו כמו הסרטון הזה.

בשתי דקות בדיוק מצליחים יוצרי הקטע לעשות את מה שלנו הישראלים נראה כבלתי אפשרי: לחבר בין איצטדיון הכדורגל המקומי לאולם הקונצרטים.

לברלין מסורת ארוכה של כדורגל ושל מוסיקה קלאסית והחיבור נראה טבעי יותר למי שחי פה וגדל פה. אז נכון, פאל דרדאי, מאמן הרטה ברלין לא ניחן בתנועת ידיים מדוייקת כמו המנצח המיומן אבל אם לשפוט לפי התוצאות אז בהחלט אפשר להבין את המרץ שאותו הוא מוציא על שחקניו.

משחק חשוב ביום רביעי

למרות התיקו אפס בשבת עם דורטמונד שנמצאת במקום השני בליגה, יכול המאמן ליהנות מהנצחונות על מיינץ, דארמשטדט ונירנברג בשבועות האחרונים ולהביט בתקווה למשחק ביום רביעי מול היידנהיים במסגרת רבע גמר הגביע הגרמני.

חלוץ החוד של הרטה סולומון קאלו (שחקן נבחרת חוף השנהב) עם עשרה שערים העונה והרבה מונח על הכתפיים שלו.

על אליפות לא חולמים במועדון, שכן הפער בין הרטה לבאיירן מינכן עומד על 18 נקודות אחרי עשרים משחקים, אבל הקבוצה שידעה עונות חלשות וכן ירידה לליגות משנה יכולה לטפוח לעצמה על השכם ולדעת שאם ברלין שוב נמצאת על מפת הכדורגל של גרמניה זה בזכותה.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם