חדש: מפת המסעדות של ברלין והברים הנמצאים בסמיכות לתחנות הרכבת

מפת המסעדות של ברלין, ת'ריליסט, Thrillist
0

ספרו לנו באיזה קו אתם נוסעים כל יום, ונספר לכם אילו מסעדות מצוינות תוכלו למצוא במרחק הליכה קצר מהרכבת שלכם. אתר הפנאי האמריקני ת'ריליסט (Thrillist) שהשיק מהדורה ברלינאית יצר את המפה הראשונה מסוגה למסעדות וברים בסמוך לתחנות הרכבת כאן בעיר

מה שהתחיל לפני כעשר שנים בתור ניוזלטר של שני חברים בוגרי אוניברסיטת פנסילווניה הפך לבלוג אוכל ניו יורקרי ומאז לאתר תוכן שמקיף נושאים שקשורים באוכל, טיולים, דייטים, מכוניות ועוד. ת'ריליסט חולש כיום על ערים רבות באמריקה וגם על כמה ערים באירופה ביניהן לונדון (הראשונה שנכנסה לרשימה), אמסטרדם, פאריס וגם ברלין.

מהדורת ת'ריליסט הברלינאית שמתרכזת בעיקר סביב נושא האוכל מציעה לנו שתי מפות שערכן לא יסולא בפז. הראשונה היא מפה של מסעדות במרחק הליכה מתחנות הרכבת בעיר והשנייה, מפה דומה של ברים. בשני המקרים, מבטיחים בת'ריליסט,  לא תצטרכו לצעוד יותר מעשר דקות (וברוב המקרים פחות). המפות כוללות תחנות של ה-U-Bahn וגם של ה-S-Bahn. 

ברים בברלין
מפת ברים בברלין' Thrillist

נכון, הרעיון לא חדש. כבר ראינו פה ממש לאחרונה את מפת מחירי השכירות שפירסם אתר נדל"ן מקומי ועוד שלל מפות אחרות, אבל נדמה שהמפות הנוכחיות ישמשו הרבה מכם, אולי אפילו יזכו לגירסה מודפסת שתודבק על הדלת.

הרשימה נחשבת למאוזנת וכוללת מסעדות כמו זאת של טים רווה שנבחרה למסעדת השנה לצד מסעדות פחות יוקרתיות ואפילו כמה עממיות (כן, גם המזנון של איקאה בפנים).

אם אתם סובלים מקרטופוביה ומפות הן לא כוס התה שלכם, תוכלו למצוא באתר של ת'ריליסט גם את הרשימות הרגילות של המסעדות והברים המומלצים בקירבת תחנות הרכבת.

למפת הברים של ברלין על פי תחנות הרכבת (מוגדלת בהקלקה)

לרשימה שמית של הברים וקישורים לאתרי הבית שלהם

למפת המסעדות של ברלין על פי תחנות הרכבת (מוגדלת בהקלקה)

לרשימה שמית של המסעדות וקישורים לאתרי הבית שלהן

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם