ברלין בחינם: 100 מוסדות תרבות ופנאי יציעו ביום ראשון הקרוב כניסה ללא תשלום

0

לאן תלכו ביום ראשון הקרוב? למרכז אנה פרנק? לגן החיות? ללגו לנד? למוזיאון הטכני? בחלק מהמקומות מספר הכרטיסים החינמיים מוגבל ותצטרכו להזדרז ולהזמין

בעקבות המאמץ הרב שהשקיעו מתנדבים וארגוני עזרה בברלין לטובת אלפי מבקשי המקלט שהגיעו לעיר יתקיים ביום ראשון הקרוב מבצע "ברלין אומרת תודה" שמטרתו להוקיר תודה לכל אותם אלה שסייעו ועדיין מסייעים לברלין לעמוד באתגר העצום של קליטת הפליטים.

ביום המיוחד (31 בינואר) יפתחו את דלתותיהם ללא תשלום מוסדות ומרכזי תרבות ובידור ביניהם גן החיות, הגן הבוטני, בתי אופרה, תיאטראות, מוזיאונים, גלריות וגם בריכות שחייה. ההערכה היא כי בגן החיות למשל תתאפשר כניסה רק לאלה שיגיעו בשעות הבוקר וכי ייתכן עומס רב בשל ריבוי מבקרים שיבקשו לנצל את הכניסה החינמית.

בחלק מהמקומות, ובעיקר בתיאטראות ובבריכות השחייה מספר הכרטיסים החינמיים המוצעים מוגבל ורק מי שיקדים לבקש כרטיס או להזמין יוכל ליהנות מההטבה. מספר מוסדות כבר הודיעו כי כל הכרטיסים שהוקצו לכניסה חינמית חולקו.

ראש העיר מיכאל מילר אמר כי ברלין מעוניינת להודות למי שהפגין סולדיריות ועזר לאנשים שנמצאים במצב של מצוקה.

את רשימת המוסדות המשתתפים ביום המבצע המיוחד אפשר למצוא כאן מתחת למפה בה הם מסומנים. כל אחד מהמוסדות והמרכזים המאפשרים כניסה חינם מציע תנאים משלו למימוש ההטבה ויש לבדוק את התנאים באותה רשימה.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם