מעוניין להגיע אל קהילה הולכת וגדלה של ישראלים בברלין? צור ידיעת תוכן שיווקי

0

מעוניין להגיע אל קהילה הולכת וגדלה של ישראלים בברלין? ברלין היום הוא הכתובת הראשונה שלך עם אלפי צפיות יומיות ומעורבות גבוהה של הקוראים.

מוכר ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל? מציע יעוץ לטיפול בענייני בירוקרטיה? מספק שירותי תרגום? או שאולי את/ה בעל/ת משרד נסיעות שרוצה להגדיל את נתח העסקים בין תל-אביב לברלין? מדור התוכן השיווקי של ברלין היום הוא המסלול הירוק עבורך. כאן עוברים מדי יום ישראלים רבים שפתחו בחיים חדשים במקום חדש הרחק מהסביבה המוכרת להם. הם מחפשים כל העת פתרונות עבור הצרכים שזה עתה נולדו (דיור, קריירה, משפחה, תעבורה, נופש, בריאות וכו') ובו בזמן זקוקים גם לקשר החם והמחבק שאותו עזבו לזמן מה או לתקופה בלתי מוגבלת. ברלין היום הוא הבית של הישראלים בברלין ובגרמניה. לכאן באים כולם כדי לקרוא ולהתעדכן בעברית וכאן מתחברים השורשים הישראליים עם המציאות הגרמנית המאתגרת.

מהו מדור תוכן שיווקי?

מדור זה הצבוע בצבע שונה משאר המדורים בעיתון מכריז על עצמו כעל תוכן שיווקי. כל כתבה שמתפרסמת בו מתויגת כתוכן שיווקי כדי שהקוראים לא יטעו בה ככתבה עיתונאית רגילה. תוכל להציע טקסט ותמונות משלך או להיעזר בנו כדי שניצור עבורך את התוכן השיווקי הטוב ביותר. אנחנו מכירים את הקוראים שלנו ונשמח לכוון אותך בדיוק כך שהכתבה השיווקית תיפול על אוזניים קשובות.

מה היתרון של התוכן השיווקי על פני פרסומות רגילות?

כבודן של הפרסומות במקומו מונח אבל נדמה שהתוכן השיווקי תמיד יבלוט יותר עקב הדימיון שבין כתבות רגילות לכתבות תוכן שיווקי. בעוד קוראים רבים 'עיוורים' לפרסומות או חולפים על פניהם במהירות הרי שכותרת טובה של כתבת תוכן שיווקי בתוספת תמונה מושכת וטקסט שכתוב היטב נותנים חווית קריאה עמוקה יותר ומושכים אליהם יותר קוראים שלא היה מגיעים אל התוכן לו הופיע בצורה של פרסומת שגרתית.

יתרון בולט נוסף, הידיעה השיווקית ניתנת לחיפוש על ידי מנוע גוגל (או מנועים אחרים) ועשויה להניב תוצאות ישירות על ידי חיפוש רגיל מה שלא קיים במודעות פרסומת רגילות. ניתן גם לשתף את הידיעה השיווקית ולהגיע לתוצאות גבוהות יותר של חשיפה לקהל ממוקד.

כמה זמן הידיעה שלי תהיה באוויר?

כתבת תוכן שיווקינשארת תמיד בעיתון שלנו. כל עוד ברלין היום קיים גם הידיעה שלך קיימת בארכיב וניתן להגיע אליה בחיפוש פשוט באינטרנט. הקמפיין שלך רץ תמיד!

מהיכן מגיעים מגיעים הקוראים שלכם ומה מאפיין אותם?

שני שליש מברלין (מתוכן אחוזים בודדים מגרמניה רבתי), שליש מישראל. שני שליש גולשים בטלפון חכם ושליש במחשב נייח או בטאבלט. רובם בגילאי 20-50.

האם תוכלו לספק לי נתוני גוגל אנליטיקס?

מבלי להיכנס למספרים המדויקים, ה-Bounce rate שלנו נמצא בירידה קבועה ומנגד מספר העמודים הנצפים למשתמש יחודי עולה. גם זמן השהייה הממוצע לעמוד מטפס ונמצא כרגע על יותר משתי דקות. בסך הכול ניתן למדוד עשרים אלף חשיפות לתוכן שלנו בחודש שמגיעות רובן מהאתר וחלק דרך רשתות חברתיות ואחרים.

כמה עולה להכניס ידיעת תוכן שיווקי?

יצאנו לדרך! אם אתה רופא, צלם מקצועי, עורך דין, בעל מסעדה, מעצב או כל בעל מקצוע אחר תוכל לספר על עצמך ועל העסק שלך בידיעה תוכן שיווקי שעולה 49.99 ש"ח בלבד. זהו שכר הפקה בלבד לתקופת הרצה. בעתיד הקרוב אנחנו מתכננים עלות ידיעה לסכום שבין 250 ל-500 ש"ח.

כמה קליקים אקבל?

ידיעות תוכן שיווקי מוקלקות יותר מאשר פרסומות רגילות ואינן ניתנות לחסימה על ידי חוסמי פרסומות מסוגים שונים. אם לא קיבלת לפחות עשרה קליקים למודעה לאורך 60 יום, נזכה אותך.

צור קשר עכשיו

[contact-form-7 id="93" title="טופס יצירת קשר 1"]

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם