10 סיבות לבקר במדינת הותיקן עם ינון דותן

הותיקן

מצטרפים להרפתקאה

ברוכים הבאים אל המדינה הקטנה בעולם, הצפונה מאחורי חומות גבוהות, תוכלו לטייל בתוך המבוך העצום של הארמונות שלה. לידיעתכם, אתם מצטרפים לחמישה מיליון איש, המבקרים בוותיקן כל שנה.

לא עומדים בתורים

הוותיקן הוא אחד האתרים העמוסים בעולם, במשך כל ימות השנה, אבל בסיור שלנו לא עומדים בתור. ינון יפגוש אתכם בנקודת המפגש, המתואמת מראש וחיש קל יכנס עמכם מכניסת הקבוצות, ללא צורך בהמתנה.

רואים את המיטב

במוזיאון יש 'רק' 1400 חדרים… (מסלול הליכה של 7.5 ק"מ). אז על מה מוותרים? בחרנו עבורכם את פניני המוזיאון, וכמובן נדאג שלא תפספסו את המוצגים החשובים מכל.

מתחברים להיסטוריה ולמורשת היהודית

הוותיקן הינו מרכז העולם הרוחני הקתולי, אבל חברים, זוכרים איך הכל התחיל? כאן בארצנו הקטנטונת, ועל כך יעידו קירות המוזיאון.

במקום להסתכל על המסך

ינון ערוך במיוחד לקראת ילדים ונוער, ישתף אותם ויעורר עניין. שפת האומנות והעושר הניבט מכל פינה, יגרמו גם לצעירים לשכוח לרגע מהמסכים הקטנים.

הותיקן
הותיקן

קצת קולטורה לא הרגה עוד אף אחד

נבין איך התחיל המוזיאון, כיצד צמח, התפתח והשפיע על התרבות בכל העולם. נפגש אמנות בת 3000 שנה, דרך המיטב שבמיטב, גדולי אמני הרנסנס ,מיכאלאנג'לו, קרוג'יו, רפאל ועד אמנים בני ימינו.

גולת הכותרת מחכה לכם

הקפלה הסיסטינית: נעמוד יחד נפעמים וננסה גם להבין מה בדיוק רואים שם, בתקרה המפורסמת כל כך.

יש פיקנטריה מאחורי הקלעים

פוליטיקה, אמנות ותככים הלכו תמיד יד ביד. עם כל כך הרבה תרבות, לא נקפח גם את הצד הזה.  ובכן, מובטח לכם שגם מהמוזיאון הרציני ביותר, אפשר לצאת מחויכים.

קיצור דרך אל הבזיליקה

לקראת סיום הסיור, ינון יוביל אתכם אל הדלת המחברת את המוזיאון עם בזיליקת סאן פייטרו המרשימה. כך תחסכו את העמידה הארוכה בתור לבידוק הביטחוני, המחכה למגיעים אל הבזיליקה בכניסה הראשית.

לא רק גוגל יודע לענות

לינון דותן, יש מאגר ידע עצום, ובעיקר סבלנות לכל שאלה. הוא לא יפרד מכם לפני שיענה על הכל, כולל טיפים מקומיים ואם נצטט את מי שכבר חוו את הביקור, אז גם אתם תאמרו "היה מושלם", "חוויה של פעם בחיים".

להזמנת סיור

השאירו תגובה