בשורה לישראלים: סניף שלישי של פרימרק באיטליה נפתח השבוע בפירנצה

פרימרק פירנצה

חדשות מרגשות לישראלים שגרים בפירנצה או נמצאים בדרך אליה. לא, לא עוד סניף של גוצ'י או דולצ'ה וגבאנה אלא מקדש הקניות הזול (מאירלנד, דווקא) המוכר גם בשמו פרימרק פתח השבוע את שעריו והוא השלישי באיטליה אחרי סניף ראשון שנפתח במילאנו וסניף נוסף שהושק רק בשנה שעברה בברשיה.

ההחלטה על פתיחה של פרימרק בפרינצה התקבלה כנראה לאחר שהמנהלים היו מרוצים מהתוצאות בשני הסניפים הקיימים באיטליה ואל מול החשש הקבוע שיש לרשתות בינלאומיות המבקשות להיכנס לשוק האיטלקי ולא רק בתחום האופנה.

לא כולם מצליחים

כזכור ראש העיר של פרינצה עצר בקשה של רשת מקדונלד'ס לפתוח סניף ממש במרכז העיר וזאת לאחר שהתושבים הביעו מחאה. סביר שגם לולא מחאת התושבים הרישיון לא היה מגיע כל כך מהר שכן האיטלקים מתאמצים להגן על המורשת ההיסטורית שלהם וכנראה שסניף של מקדונלד'ס באתר שהוכרז על ידי אונסק"ו כמרכז מורשת עולמי זה קצת יותר מדי עבורם.

בינתיים, החנות של פרימרק כבר פועלת והיא חלק מרשת של 290 חנויות שהרשת האירית פיזרה ברחבי אירופה, ביניהן שלוש חנויות בברלין. יקח את זמן עד שנגלה אם יש מקום אפילו בפירנצה לאופנה זולה ו-"עכשווית" בכל מקרה מי שמעוניין למצוא את החנות ניתן להגיע אליה במרכז המסחרי שנקרא ג'יליי (באיטלקית, Gigli) שנמצא אמנם מחוץ למרכז ממש ובו כ-140 חנויות ביניהן גם מותגים בינלאומיים.

הכתובת היא:

I Gigli, Via San Quirico
165 , 50013
Campi Bisenzio FI

סטארבקס הבאה בתור

החנות תיפתח כל יום בין תשע בבוקר לעשר בלילה. בימי ראשון החנות תהיה פתוחה גם כן אבל תיסגר שעה אחת קודם (בתשע בערב).

הענקית הבאה שצפויה לנחות באיטליה אולי כבר בשנה הקרובה היא סטארבקס האמריקאית עם פתיחה של 300 סניפים ברחבי המגף. לפי דיווחים בעיתונות המקומית אנטוניו פרקאסי שהביא את זארה ו-ויקטוריה סקרט לאיטליה אחראי על המבצע.

והנה ה-ולוגרית שכבר הספיקה לקנות כמה דברים במחירים מצויינים בפרימרק פירנצה שנמצא ליד הבית שלה.

השאירו תגובה