שמונה יעדים סופר שווים בדרום אמריקה למטיילים בתקציב

בניוס, אקוודור

אגם טיטיקקה, פרו ובוליביה

אם אתם רוצים להשתכשך במים של אחד האגמים הגבוהים שאפשר לטייל סביבם, אגם טיטיקקה בפרו ובוליביה מציע לכם מפגש מעניין עם המקומיים הלבושים תמיד בגדים צבעוניים וכמובן גם עם אתרים ארכיאולוגים של האינקה. מדובר באיזור זול גם בבוליביה וגם בפרו מה שלא מוריד מהיופי של המקום ובהחלט מרענן כשמדובר בתקציב הטיול שלכם.

Huachachina, פרו

עדיין בתקציב נמוך אבל הפעם באווירה מדברית העיירה Huachachina מאפשרת לכם לא רק ליהנות מהנוף המדברי של גן העדן הזה אלא גם לצאת למסע טרקטורונים בחולות ושאר הפתעות מרגשות באווירה מדברית.

העמק הקדוש, פרו

למי שרוצה להתרגש מאתרים ארכיאולוגים, העמק הקדוש של פרו מאשר הגעה גם באמצעי תחבורה ציבורית והעיקר אפשר להתאכסן בלילה בבתי אירוח של משפחות. זה יוזיל מאוד את ההוצאות של הטיול ותוכלו להגיע משם גם למאצ'ו פיצ'ו בעזרת אוטובוסים מקומיים.

מנדוזה, ארגנטינה

למי שיודע להעריך טעם של יין משובח. ארגנטינה לא נחשבת לאחת המדינות הזולות בדרום אמריקה, להיפך, אבל כשמדובר בתוצרת היין של ארגנטינה בהחלט אפשר לדבר על חיסכון משמעותי, בטח בהשוואה למדינות אירופאיות. היין הארגנטינאי טעים ולא יקר וניתן לקחת סיורי אופניים בכרמים של מנדוזה.

בניוס, אקוודור

האופציה הנכונה לתרמילאים שעבורם טיול ללא פעילות ספורט מאומצת אינו נחשב טיול. בבניוס, אקוודור אפשר לטפס על ההרים, לעשות טרקים, רפטינג ועוד מגוון רחב של פעילויות. תמצאו הרבה מאוד תרמילאים שבאים למצות את אווירת הטיול שלהם באזור הזה ומדובר במקום שמאפשר שילוב טוב בין חיסכון ופעילויות ספורטיביות.

העמק הקדוש, פרו
Some rights reserved by Dimitry

פטגוניה ארגנטינה וצ'ילה

למרות שחושבים שפטגוניה הוא אחד האזורים היקרים לטייל בהם עדיין אפשר לטייל וליהנות מהאיזור המופלא בתקציב נמוך אם על-ידי טרמפים, לינה בשטח וכיוצא באלה. יש הרבה מאוד יעדים מעניינים באזור. צריך לזכור שמזג האוויר לא מאפשר טיול לאורך השנה כולה ולמעשה רק הקיץ יאפשר לכם ליהנות ולטייל בתקציב מבלי לקפוא שם בחוץ…

לה פז, בוליביה

אולי זאת צריכה להיות הבחירה הראשונה ברשימה שכן בוליביה מתברגת בקלות לצמרת טבלת המדינות הזולות בדרום אמריקה. לה פז הבירה והעיר הגדולה של בוליביה תאפשר לכם לשמור על תקציב נמוך של הטיול ועדיין להנות מטרקים ומנופים. אפשר כמובן להישאר בעיר עצמה ולהתרשם מהחיים בעיר גבוהה כל כך.

Rurrenabaque, בוליביה

אחרי שטעמנו מהמדבר ומהעיר, זה הזמן לקפוץ לג׳ונגל. הפעם מדובר ביעד שנמצא בצפון בוליביה. זהו יעד שמציע לכם להיכנס לתוך העולם של הג׳ונגל, אחרי הכול, אי אפשר לעשות טיול בדרום אמריקה ולא לכלול את האמזון או לגלות טבע פראי.

השאירו תגובה