ריהוט מעץ לבית: להזמין מנגר או לקנות מחנות?

ריהוט מעץ מעניק לבית תחושה חמימה ונעימה. הרצון שלנו להכניס אווירה טבעית יותר לבית המגורים היא מובנת. אנחנו רוצים מרחב חמים ונעים, וקשה לייצר אווירה כזאת כאשר אנחנו גרים באזור אורבני צפוף ומלא טכנולוגיה ללא רהיטי עץ יפים. מעבר ליתרונות העיצוביים הבולטים שלו, ריהוט עץ איכותי גם יאריך שנים וישרת אתכם למשך זמן ארוך. בשונה מהתחליפים הסינטטיים או המעורבים, עץ מלא הוא עמיד מאוד וישמור על צורתו המקורית.

ההשפעה של ריהוט מעץ, ואין זה משנה אם מדובר בדלת פנים, ספריות מעוצבות או כל דבר אחר, יכול לחולל מהפכה של ממש בתחושה בתוך הבית.

איזה רהיטים מעץ כדאי להזמין מנגר ואיזה לקנות מחנות?

אחת מההתלבטויות העיקריות שיש לאנשים אשר בוחרים לרהט את ביתם בעץ, היא האם להזמין ריהוט בעיצוב אישי מנגר, או לרכוש ריהוט מוכן מראה מחנות. ההתלבטות היא בעלת מרכיב כלכלי, אך גם עיצובית. קשה לנו לקבל החלטות לבד על בניית הריהוט בבית, ולעיתים נוח יותר לרכוש מחנות על פי האופנה הרווחת. לרוב, הבחירה הנכונה היא לפצל את הרכישה, ולבחור את מקום הקנייה על פי סוג הריהוט אותו אתם מחפשים:

  • ריהוט מחנות: כאשר אנחנו מחפשים ריהוט עץ כמו דלתות פנים, כדאי מאוד לפחות לנסות לרכוש מחנות. דלת פנים היא מוצר בעל פרופורציות קבועות לרוב, ואין סיבה להשקיע כסף רב בעיצוב ובנייה אישית. חנויות מציעות לעיתים קרובות דלתות פנים במבצע שיוזילו את הקנייה אף יותר.
  • ריהוט מנגר: לעיתים, היתרונות של התאמה של הריהוט אל הבית באופן מושלם מצדיקים ללכת לנגר. ספריות מעוצבות על ידי נגר יכולות להשלים ולשדרג כל סלון. ההתאמה למרחב שיש לכם חייבת להיות מדויקת, בין אם מדובר בספריות מעוצבות או ארון שירות מעץ.

המפתח להצלחה הוא שילוב נכון

כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו לרוב עושים ויתורים מסוימים. חלק מהוויתורים נעשים בגלל שאיפות סותרות של בן זוג, חלק בגלל צרכים כלכליים, וחלק בגלל הצורך שלנו להתאים את העיצוב את החלל הקיים.

כדי שההתפשרות שלנו לא תתבטא בבית שלא מעוצב לרוחנו, חשוב לדעת לעשות שילוב בין קנייה של ריהוט מחנות לבין קנייה של ריהוט הנעשה באמצעות נגרות בהתאמה אישית. לעיתים השילוב הזה הוא ברור מאליו, למשל חיפוי קירות בעץ יתבצע על ידי נגר לאחר שרכשנו את החיפוי מחנות המתמחה בתחום. בכל מקרה, קנייה חכמה של ריהוט גם מחנות וגם מנגר תעניק לכם בית מעוצב בטוב טעם בלי לחרוג ממסגרת התקציב.

השאירו תגובה