10 אחוז הנחה על סיור קולינרי ברומא בעברית עם קוד קופון HUT8CGYE

רומא באנגלית: חבילה ייחודית מציעה את שני הסיורים הפופולריים בעיר

המיטב של רומא

אם אתם רוצים להכיר את רומא מקרוב ואין לכם בעיה ששפת ההדרכה של הסיור תהיה אנגלית הנה אחד הסיורים המומלצים ביותר. מדובר בסיור של 8 שעות שכולל בעצם שני סיורים רגילים, המיטב של רומא ולצדו הקולוסיאום והפורום.

הסיורים מועברים על ידי מקומי בשפה האנגלית ומתאימים במיוחד למי שמגיע לרומא בפעם הראשונה. על פי הבטחת החברה שמציעה את הסיורים – אלה נערכים בקבוצה קטנה של מטיילים.

החבילה הכוללת מחיר מיוחד לשני הסיורים הפופולריים ומאחדת אותם בעצם ליום טיול ברומא מתחילה באזור הקולוסיאום בתצפית עליו מגבעת Oppian. אחר-כך צפויה כניסה לתוך הקולוסיאום עם דילוג על תור הכרטיסים (לא דבר של מה בכך). המבקרים יתרשמו משני המפלסים של האיצטדיון הזה וישמעו סיפורים על מלחמות גלדיאטורים אכזריות שנערכו פה בעבר.

אחרי שעתיים ימשיך סיור הבוקר לפורום עם עצירה ליד קשת קונסטנטין. חלק זה של הסיור לוקח חצי שעה ומשם מתוכננת עוד חצי שעה בגבעת פלטין, לתצפית נוספת על העיר. שלוש השעות זה זמן החלק הראשון של הטיול.

פרק ב'  מורכב מסיור שנמכר גם בנפרד ונקרא המיטב של רומא. זהו סיור של שעתיים וחצי שמתחיל בפיאצה די ספאניה שם ייערך המפגש עם המדריך. מהפיאצה מתוכננת יציאה לסיור במרכז ההיסטורי של רומא, המדרגות הספרדיות, כנסיית טריניטה די מונטי ומזרקת טרווי הידועה שבה תוכלו להשליך מטבעות למים ולהאמין שכך תחזרו יום אחד לרומא.

עוד תחנות בסיור המיטב של רומא: פיאצה קולונה, הפנתיאון, פיאצה נבונה ועוד. בכל אחת מהתחנות האלה מתוכננת עצירה של כ-10 דקות.

שעת ההתחלה של הסיור הראשון, 10:00. נקודת הסיום היא גם נקודת ההתחלה. העלות של החבילה מתחילה במחיר של 85$. המחיר כולל מדריך מקצועי, משקה חם בחורף (קפה או שוקו חם) ובקיץ כמובן גלידה gelato. גם דילוג על התור בכניסה לקולוסיאום כלול במחיר וכמו כן כניסה לפורום וכניסה לגבעת פלטין.

תצטרכו לדאוג לאוכל ושתייה בעצמכם שכן אלה אינם כלולים במחיר. כדאי לציין שלקולוסיאום ניתן להכניס רק תיקים קטנים ושהמסלול המאוחד (המיטב של רומא יחד עם הקולוסיאום והפורום) מתאים בכל זאת רק לבעלי רמת כושר מסויימת. 

לפרטי הטיול המלאים ולרכישת כרטיסים (באנגלית)

השאירו תגובה