כרטיס ביקור: איזי ריידר, סיורים באמסטרדם ובהולנד בעברית

סיורים באמסטרדם

איזי ריידר
סיורים בעברית באמסטרדם ומחוצה לה
טלפון הולנדי ליצירת קשר בווצאפ: 0031611292616
פניה ישירה במייל

בדקו זמינות

שלום, איזי ריידר, מתי ואיך הגיעה חברת הסיורים שלכם לעולם?

בשנת 2001 מירון טאן-ברינק ואשתו, בתיה טאן-ברינק, פתחו את חברת איזיריידר אמסטרדם. אחרי משבר התיירות שהתרחש בישראל, חזר מירון להולנד עם ניצוץ ותקוה בלב לעסוק במה שהוא אוהב – תיירות. 

בישראל מירון היה מורה דרך מוסמך, וגם פה בהולנד עשה קורס תיירות של משרד העבודה. מירון התחיל לעבוד עם רכב אחד, עמד בשדה התעופה וקיבל את פני הישראלים שהגיעו להולנד, הציע להם טיולים ולאט לאט בעקבות הביקוש, הצטרפו עוד רכבים, מדריכים וכך החברה גדלה. בהמשך גל עפרון הצטרף והפך לשותף בחברת איזריידר אמסטרדם. 

 מה למדתם על מטיילים ועל עצמכם לאורך שנות הפעילות?

זה אולי קלישאה, אבל זה נכון. אומרים שכשאתה עושה את מה שאתה אוהב – לא תצטרך לעבוד יום בחייך. אנחנו זכינו להתעסק במה שאנחנו אוהבים, לעזור ​למטיילים לתכנן את החופשה שלהם, יכול להיות טוב יותר מזה? אנו שמחים מאד לקחת חלק בחוויה של המטיילים שלנו, להכיר אותם קצת מעבר לשם וכתובת המייל כדי להביא את הניסיון שלנו לידי ביטוי, לתת את הערך המוסף שלנו לחופשה שלהם, להקל ולעזור איפה שניתן. אנחנו מתעסקים בחופשה של אנשים, משפחות, ילדים וזוגות – משתדלים להראות את הולנד ולתת קצת זווית אישית, אחרת ומיוחדת. 

 מה הייחוד של החברה שלכם?

אנחנו ​תמיד שואפים להכיר באמת ​את ​המטיילים שלנו, אנחנו רואים את כולם כשותפים שלנו להצלחת הטיול, מכירים אותם, את המקומות הרגישים ומנסים לעזור ולהקל איפה שרק ניתן​. ​גם אם זה לא קשור ישירות לטיולים והסעות – ​מטיילים פונים אלינו עם מגוון נושאים ואנחנו תמיד שמחים לעזור. קורה לא פעם שאנחנו עוזרים עם אובדן דרכון, תכנון הצעות נישואין, מסיבת רווקים, חיילים משוחררים וכו'. 

חוץ מזה, אנחנו דואגים לצאת לימי העשרה פעמיים בשנה, המדריכים יוצאים לשטח, לומדים על מקומות חדשים ואטרקציות מעניינות. ​כל חודש בחורף, גם ​​צוות המשרד יוצא להשתלמויות כדי שיוכל לתת עזרה, סיוע וייעוץ למטיילים.  אנחנו גם מבצעים באופן קבוע סקר עם המטיילים ותמיד שמחים לקבל הצעות ייעול ושיפור.​ 

מה עוד? אנחנו משתדלים לתת חוויה של טיול פרטי אבל בעלויות של טיול קבוצה. טיולי הרכב וההליכה שלנו הם בקבוצות קטנות באוירה אינטימית והמסלולים גמישים.

מה אתם מציעים שאף אחד מהמתחרים לא מציע?

מעבר לעובדה שאנחנו הכי ותיקים בשוק, כלומר יש לנו את הניסיון הרב ביותר בתכנון טיולים בהולנד, אנחנו בוחרים את המדריכים שלנו אחד-אחד, המדריכים שלנו לא פחות ממצוינים ומוכשרים בתחומם, אנחנו מעסיקים כמה מדריכים ולכל אחד מהם יש את הסגנון והאופי שלו כך שתמיד אפשר למצוא את הקליק המיוחד הזה. כל המדריכים שלנו הם ישראלים מקומיים כך שיש לנו קשר בלתי נפרד לישראל, לתרבות ולישראלים המגיעים, ו​מצד שני, יודעים את כל מה שצריך לדעת על הולנד מנקודת מבט מקומית.

בזכות הצורך לנהל את ​הזמנות המטיילים הרבות בממשק ידידותי​, ניתן כבר להזמין טיולים​ ​אונליין ולקבל אישור מיידי. אנחנו מציעים תכנית טיולים קבועה כל יום המשך כל השנה, המטיילים שלנו יכולים לתכנן את החופשה שלהם ולדעת שהטיול מובטח.

https://zmanmekomi.com/shop/product/%d7%90%d7%9e%d7%a1%d7%98%d7%a8%d7%93%d7%9d-%d7%94%d7%9e%d7%99%d7%98%d7%91/

כמה עולה לטייל אתכם?

תלוי בסוג הטיול ובגודל הקבוצה, ממליצים להתעדכן באתר שלנו, כל המחירים מופיעים שם.

סיור באמסטרדם
סיורים באמסטרדם בעברית

יש לכם שירות לקוחות? מה קורה אם ישנה בעיה בהזמנה?

בהחלט, יש לנו שירות לקוחות וניתן ליצור איתנו קשר עם כל בעיה שעולה. 

 אילו תגובות קיבלתם לאחרונה ממטיילים?

​התגובות מקסימות ומאד כיף לקבל את הפידבק מהמטיילים, מאד מרוצים מהשירות שלנו, מהמדריכים המקסימים, מהמסלול ומהטיול עצמו. משבחים מאד את שירות הלקוחות שלנו, אדיב ומהיר. 

כמה אנשים מטיילים אתכם מידי יום?

​עשרות מטיילים ביום.

 מה מאפיין את האנשים שבוחרים לטייל אתכם? מי הקהל הטבעי שלכם?

איזיריידר אמסטרדם פונה לכל סוגי האוכלוסיה, מילדים ועד מבוגרים, משפחות, בודדים וזוגות. אנחנו מייעצים בהתאם לאופי הקבוצה. מציעים טיולים שונים לכל תקציב וצרכים אישיים.

לו יכולתם לארוז הכל ולהעביר את החברה שלכם לעיר אחרת בעולם, לאן הייתם עוברים?

לאף מקום.

https://zmanmekomi.com/shop/product/%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94%d7%95%d7%a8%d7%9f/

מה מיוחד במדריכים שלכם?

המדריכים שלנו אליפות, ואנחנו לא מתביישים לכתוב זאת. מקומיים שגרים הרבה שנים בהולנד, יודעים איך דברים מתנהלים פה, נגישים לישראלים ומכירים את התייר הישראלי הממוצע, מדברים בגובה העיניים, רמת תקשורת מאד גבוהה, ידע עצום על הולנד בכלל ואמסטרדם בפרט. כל הזמן לומדים ומעמיקים את תחומי העניין.

 פרטו 3 שאלות שמרבים לשאול אתכם ואת התשובות עליהם…

"אני מגיע שבוע הבא, מה מזג האוויר הצפוי?"

 השאלה הזו תמיד מעלה לנו חיוך, מזג האוויר בהולנד מאד הפכפך ותמיד מפתיע ישראלים, אנחנו כבר רגילים והתשובה הקבועה שלנו היא – בהולנד יש 4 עונות ביום, היום יכול להתחיל עם גשם קריר ולהסתיים בשמש מלטפת בפארק. כדאי תמיד לבדוק את התחזית יומיים לפני ההגעה כדי להתארגן בהתאם ובכל מקרה להשאיר מקום במזוודה לקניות נדרשות. 

ותמיד להביא מטריה מתקפלת, כן, גם בקיץ. 

אנחנו בכל מקרה, יוצאים לטייל, ללא תלות במזג האויר.

"האם 4 ימים מלאים בהולנד יספיקו לי?" 

האמת שזה תלוי בהמון גורמים – האם זה טיול ראשון? שני? האם משפחות עם ילדים או דווקא צעירים? וכמובן תלוי באופי האנשים, יש אנשים שממצים מאד מהר ויש אנשים שגם אחרי כמה ביקורים בהולנד מוצאים מה לעשות. העיר מתחדשת ומחדשת כל פעם מחדש, יש מוזיאונים שנפתחים מדי שנה, תערוכות חדשות, פסטיבלים, שווקים… גם אנחנו כמקומיים מופתעים לגלות כל פעם דברים חדשים.

לפעמים אנשים מתכננים טיול ובאים עם לוז מאד ברור ומדויק אך בפועל מגלים כל מיני פופ-אפ​ס​ שלא ידעו שקיימים, ברים מגניבים או סתם מאפשרים לעצמם להרגיש את אמסטרדם, לחוות את הולנד ולא לרוץ אחרי צ'ק ליסט.

 "האם המלון שלי טוב ומומלץ?"

כמקומיים לא יוצא לנו יותר מדי לבלות במלונות.

לצערנו לא נוכל להמליץ על מלון כזה או אחר, זה תלוי בתקציב ובצרכים שלכם, יש כאלה שרוצים להיות במרכז העניינים, אז נמליץ על מלונות בסמיכות לכיכר דאם והתחנה המרכזית ויש כאלה שדווקא מחפשים את החוויה המקומית והאותנטית ואז נמליץ על שכונות כמו יורדאן, כיכר המוזיאונים ודה-פייפ ולנועזים גם מזרח העיר. 

יש כאלה שחשובה להם ארוחת בוקר ישראלית או כשרות מסוימת ועוד פרמטרים שונים ומגוונים.

סך הכול אמסטרדם היא יחסית עיר קטנה, אפשר להסתדר עם אופניים, תחבורה הציבורית​ וכמובן ברגל. גם אם המלון מרוחק טיפה, זה לא כזה נורא. כדאי לעשות את השיקול האישי מבחינת תקציב, מיקום וציפיות אישיות מהמלון. להולנד יש המון מה להציע לתיירים, רוב הזמן תהיו מחוץ למלון…

 איפה נמצאים המשרדים שלכם?

המשרדים שלנו ממוקמים מחוץ לעיר. 

 היכן נמצאת נקודת המפגש של הטיולים שלכם?

יש לנו מגוון טיולים שיוצאים מכמה נקודות שונות בעיר. כדאי להתעדכן על כך איתנו פר- טיול.

https://zmanmekomi.com/shop/product/%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%a5-%d7%94%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%9b%d7%a4%d7%a8%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%99%d7%99%d7%92%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%98%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a8%d7%95%d7%97/

מהי מדיניות הביטולים שלכם?

ניתן לבטל כל הזמנה ללא חיוב עד יומיים טרם מועד הטיול או ההסעה. ביטול המתרחש עד 48 שעות לפני מועד השירות, יגרור תשלום של 50% מהסכום. כל ביטול ביום הטיול או השירות, יחוייב ב-100% מהטיול או השירות שהוזמן.

אילו מבצעים קבועים אתם מציעים?

יש לנו חבילות טיולים הכוללות טיולים, העברות וכרטיסי שייט. החבילה מוצעת בהנחה והחבילות תקפות במהלך השנה.

בנוסף, יש לנו מבצעים במהלך השנה בהתאם לחגים, תאריכים מיוחדים ובהתאם למצב הרוח. כדאי להתעדכן על כך בעמוד הפייסבוק שלנו ובקבוצת הווצאפ של המטיילים שלנו. בקבוצה תוכלו להתייעץ עם כל המבקרים שנמצאים בעיר ותורמים מידע וטיפים. 

ניתן גם למלא את הטופס ולקבל פרטים נוספים ומידע על הטיולים

איזי ריידר
סיורים בעברית באמסטרדם ומחוצה לה
טלפון הולנדי ליצירת קשר בווצאפ: 0031611292616
פניה ישירה במייל

השאירו תגובה