סן פרנסיסקו: כל הכרטיסים מובילים לאלקטרז

כרטיסים לאלקטרז

בין האטרקציות הרבות והשלוות של סן פרנסיסקו כמו האקספלורטוריום, המוזיאון לאמנות מודרנית מומה, או ביקור בקמפוסים של גוגל ופייסבוק בעמק הסיליקון ישנה אטרקציה אחת בולטת מעל כולם ועם עבר קצת פחות מעודן. זהו כלא אלקטרז כמובן והאי שעליו הוא נמצא. הכלא שהיה פעם ידוע לשמצה ואיכלס את הפושעים הכי מסוכנים של אמריקה הוא כיום תרנגולת תיירותית שמטילה ביצי זהב ויש מספר דרכים בהם תוכלו ליהנות מביקור בו. תוכלו לבחור בביקור רגיל, ביקור באווירת שקיעה או למשל, לשלב את הביקור בטיול אופניים. 

חברת Tiqets מציעה כרטיסים לאלקטרז שכוללים גם סיור בסן פרנסיסקו עצמה. את אלה אפשר למצוא במחיר של 125$ אבל מידי פעם יש גם מבצעים שיכולים להוריד את המחיר עד מתחת ל- 90 דולר למשתתף. שעת ההתחלה של הסיור הזה היא 9 בבוקר והוא מתוכנן למשך יום שלם.

כאמור, בסיור הזה שאפשר לקרוא לו הקלאסי תיהנו מכל האטרקציות הבולטות של סן פרנסיסקו וגם תקבלו 20 דקות להצטלם ליד גולדן גייט ברידג' ואתרים נוספים ששום טיול בסן פרנסיסקו לא ירגיש שלם בלעדיהם.

הסיור כולל גם ביקור ברובעים התוססים של סן פרנסיסקו כמו צ׳יינה טאון , פישרמנס וורף ואחרים. הסיום המשכנע של טיול היום הזה בנסיעת מעבורת לאלקטרז. בתחומי הכלא תוכלו ללמוד באמצעות מדריך אודיו על המקום ולשמוע את סיפוריהם של אסירים לשעבר, שומרים וגם כמה כאלה שניסו לברוח.

בתוך סן פרנסיסקו נערך הטיול בליווי של אוטובוס תיירים וכך תוכלו לנופף לאריות הים, לנסוע בתוך השכונות המעניינות יותר של סן פרנסיסקו כמו יוניון סקוור ocean beach  ואחרות ואם מזג האויר מאפשר אז גם הפסקה באתרים כמו הסיטי הול של סן פרנסיסקו גולדן גייט פארק, גולדן גייט ברידג וטווין פיקס.

כרטיסים לאלקטרז
כרטיסים לאלקטרז. גם כאלה המשלבים סיור אופניים

הכרטיס לא כולל אוכל ושתייה וגם לא איסוף מהמלון או כניסה למוזיאונים אבל הוא כולל את הסיור בסן פרנסיסקו עם אוטובוס והדרכה באנגלית ואת המעבורת לאלקטרז והכניסה לתוכו, כולל סיור אודיו באורך 45 דקות.

את הכרטיסים האלקטרוניים אי אפשר לבטל אחרי רכישה או להעביר. ההדרכה באוטובוס באנגלית ומדריך האודיו באלקטרז באנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית ושפות נוספות שהעברית עדיין איננה אחת מהן.

לרכישה

טיול יום נוסף לאלקטרז גם כן מוצע על ידי חברת Tiqets ומבטיח לשלב טיול אופניים בשקיעה עם החוויה של ביקור בבית הכלא לשעבר. העלות הרגילה של הפעילות הזאת כמאה וחמישים דולר אבל אפשר לחכות גם למבצעים ולמחיר באיזור ה- 110$. משך הפעילות, שעתיים וחצי עד שלוש ולזה יש להוסיף משך זמן דומה שמיועד לביקור באי אלקטרז. הפעילות נפרשת על פני יומיים, כך שטיול האופניים מקדים את הביקור באי ביום.

גם כאן תינתן הזדמנות להצטלם על רקע אתרי העיר המוכרים.

סיור האופניים משולב עם הדרכה באנגלית והמרחק אותו אתם צפויים לעבור הוא 20 קילומטרים בקירוב. הכרטיס כולל גם קסדה לגילאי 18 ומטה, את המעבורת לאלקטרז וגם כניסה. 

גירסה אחרת של טיול האופניים היא בשילוב הגולדן גייט פארק.

לרכישה

כרטיסים לאלקטרז
כרטיסים לאלקטרז, כולל ביקור בשכונות סן פרנסיסקו

השאירו תגובה