סלובקיה עם ילדים ומתבגרים. אטרקציות, המלצות, טיפים

סלובקיה עם ילדים

פארק המים טרטאלנדיה

לא סתם פארק עם מגלשות ובריכות והרבה ספלאשים של מים אלא גם תפאורה מהממת של הרים ברקע. בזמן הפעילות לא צריך להיסחב עם כסף (מלבד התשלום עבור כרטיס הכניסה) שכן החיוב נרשם על הצמיד שאותו אתם מקבלים ואיתו תגיעו בסוף לקופה. יש לוקרים שבהם אפשר לשים דברים שאתם לא רוצים לקחת אתכם לאחת מ- 25 המגלשות. למרות שיש איזור בפנים ואיזור בחוץ, רוב המגלשות בחוץ כך שמזג האויר יכול לשחק תפקיד. עדיין, תוכלו לבלות בפארק הזה אפילו יום שלם. בימים יפים שבהם כולם רוצים לבוא לפארק, התורים יכולים להיות אפילו יותר ארוכים ממה שאתם מדמיינים. חווייה מומלצת גם אם לא הכי זולה.

פתוח מאחת עשרה לפני הצהריים עד שמונה בערב. בשישי ושבת עד תשע. בשבת וראשון מעשר בבוקר.

אתר אינטרנט

גן החיות קונטקט

כשמו כן הוא, גן חיות שבו אפשר להגיע קרוב לחיות וללטף חלק מהן. זהו לא גן חיות מהמפוארים באירופה ובטח לא מהגדולים אבל הצוות הידידותי והנחמד כמו גם הסדר והניקיון מפצים. הילדים יוכלו ללמוד על חיות שונות וגם המבוגרים ימצאו עניין במקום. מחיר אחיד בכניסה ללא הנחות.

פתוח כל יום מתשע בבוקר עד ארבע אחר הצהריים.

אתר אינטרנט

גן החיות של ברטיסלבה

עוד מקום מושלם לבוא אליו עם הילדים וגם עם המתבגרים. הרבה מתקנים לאורכו ולרוחבו של הגן כולל דוכני מזון. הכרטיס למתחם כולל גם פארק דינוזאורים אטרקטיבי שלפעמים יכול לעניין יותר מאשר גן החיות עצמו (תלוי את מי, כמובן). עדיף לבוא עם כסף שכן לא בטוח שכרטיסי אשראי יכובדו. גם בנקומט למשיכת כסף לא קיים במתחם, אז תהיו מוכנים. אפשר להסתדר גם בקיץ, בימים חמים, בזכות הרבה איזורים מוצלים.

פתוח מדי יום מעשר בבוקר עד ארבע אחר הצהריים.

אתר אינטרנט

מבחר סיורים באנגלית בברטיסלבה, סלובקיה

טריקלנדיה

ארץ הטריקים. מקום לא גדול וכזה שאולי חסר לו עדיין נפח ובכל זאת מגיעים לכאן מבקרים רבים (כן, יש תורים). ההמלצה היא להזמין כרטיסים לפני שאתם מגיעים. הילדים יהנו פה במיוחד, בין היתר בזכות הרבה תמונות שיעשו בטלפון. זוהי אטרקציה של שעשועים ויזואליים ואם לא ביקרתם עדיין במשהו דומה, החווייה תהיה מהנה אפילו יותר.

פתוח מדי יום מתשע בבוקר עד שש.

לאתר האינטרנט

פארק השלג דונובלי

שילוב של הרבה טבע ופעילויות לכל המשפחה. באיזור שנקרא Fun Park ילדים יכולים להתחיל ללמוד לגלוש על השלג. יש גם איזורים למתקדמים ולמקצועיים יותר. קו בחשבון שהצוות פה לא ממש שולט באנגלית וגם הנימוסים שלהם לא מזכירים את אנגליה או ארצות הברית… יש גם ספא ומסלולים באיזור. כדאי לבדוק.

לאתר האינטרנט

השאירו תגובה