ניקוי ספות הזמנה מחברה מקומית

ניקוי ספות

את התחום של ניקוי ספות, אנו מכירים יותר, היות ומדובר על שירות דרוש בקרב בעלי בתים רבים. ישנם כמה קריטריונים להזמנת חברת ניקוי ספות, כאשר האזור הוא בעדיפות הראשונה וזאת כמובן   לאחר שאתם יודעים כי מדובר על חברה וותיקה ומקצועית אשר היא אף בעלת שם ומוניטין. יש לציין, כי גם שטיחים ניתן לנקות באותה החברה, היות ואופן העבודה הינו זהה, כך שאם למשל אתם גרים ברמת גן והזמנתם חברת ניקוי ספות ושטיחים ברמת גן, בקשו ממנה שבאותה ההזדמנות, אף תבצע עבורכם גם ניקוי שטיחים ברמת גן.

רבים מעוניינים לחסוך מצד אחד, אך מצד שני הם אוהבים את הספות שלהם בסלון ביתם, או שהן מהוות עבורם גם ערך סנטימנטלי {ספה עתיקה שהגיעה בירושה מאימא, דודה וכדומה} זו הסיבה כי ניקוי הספות הינו הכרחי, אך רק באמצעות חברה מקצועית, אשר תעניק אחריות על עבודתה. קל וחומר גם לגבי השטיחים, היות ורבים מחזיקים באמתחתם גם שטיחי יוקרה העשויים מסיבים טבעיים ורק חברה מיומנת, יכולה לבצע פעולה מקצועית זו שהיא ניקוי שטיחים ברמת גן.

אבחון בד הספה וסוג השטיח לפני פעולת הניקוי

זה אחד מ-א'-ב' של חברה מקצועית כאשר החברה שולחת נציג מטעמה על מנת לוודא את סוג בד הספות בסלון ואם מדובר גם על ניקוי שטיחים ברמת גן, החברה מוודאת אם סיבי השטיח הינם מצמר, משי או סיבים סינתטיים. בדרך זו, ניתן יהי גם לתת הצעת מחיר נכונה וכן, להתארגן לגבי סוג חומר הניקוי שהחברה צריכה להביא עימה ביום ביצוע הניקוי. מבחינת מחיר הניקוי, הן של הספות והן של השטיחים, המחיר יורכב מכמה פרמטרים כגון:  גודל הספות, מצב הלכלוך בהן, מה שתקף גם לגבי ניקוי השטיחים.

את ביצוע הניקוי החברה מביאה עימה מכשור משוכלל כאשר ראשית הספות או השטיחים, נשאבים באמצעות שואב אבק עוצמתי ומקצועי ולאחר מכן באמצעות מכונה מיוחדת מחדירים חומר ניקוי מתאים עם מים לספות או לשטיחים ומשפשפים באמצעות מברשות עדינות, על מנת לא להרוס את בד הספה או את סיבי השטיח. לאחר מכן המים המלוכלכים נשאבים כאשר פעולה זו נעשית מספר פעמים וכאשר המים שנשאבים הינם נקיים לחלוטין.

עקבו אחר הוראות תחזוקת הספות והשטיחים מצוות הניקיון

חברת ניקוי ספות ושטיחים מקומית, לאחר שתבצע את פעולת הניקוי, תעניק לכם הוראות בדבר תחזוקה נכונה של הספות והשטיחים, כגון שאיבתם אחת לשבוע לפחות, הפיכת השטיח אחת לחודש על מנת לנער אותו מגרגרי חול ואבק וכן, מה אסור ומה מותר לעשות בתחזוקה של הספות או השטיחים בביתכם. טיפים אלה הינם יעילים, היות והם אלה אשר יאריכו את חייהם של שטיחי הבית והספות בביתכם. יש למנוע בנוסף בלאי מהשטיחים והסלון באמצעות אכילה ושתייה שלא באזור הסלון או השטיחים, מה שיסייע לשטיחים ולספות להיות נקיים וכך לא יופיעו בהם כתמים מיותרים.

את ניקוי השטיחים והספות, יש לבצע אחת לשנה לפחות, על מנת לבצע רענון ומניעת בלאי ודהייה של גווני הספות או השטיחים. יש לציין כי ישנם שירותים של ניקוי שטיחים וריפוד גם למגזר העסקי כגון ניקוי שטיחים מקיר לקיר וניקוי ספות בד ועור {כאשר פעולת הניקוי של ריפוד עור, תהיה שונה לחלוטין מאשר ניקוי סלון בד}. אם אתם מרוצים משירותיה של חברת ניקוי ספות באזורכם, מן הסתם תהיו מעוניינים בשירות קבוע. חברת מאסטר קלין הינה המובילה בשירותי ניקיון ומגיע עד אליכם שירות ויחס חם ללא פשרות לפרטים: https://www.cleansofa.co.il/

השאירו תגובה