ניו יורק פס: הכרטיס שמכניס אתכם ליותר משמונים אטרקציות בעיר וחותך בשבילכם את התור

ניו יורק פס

אחרי שכבשתם את ברלין אתם בטח מחפשים עוד עיר לכבוש ואיזה כרך מפתה יותר לנגוס בו מאשר התפוח הגדול?

כרטיס חדש בשם New York Pass מבטיח לכם לנצל את החופשה הבאה שלכם בניו יורק עד תום עם כניסה מוזלת ליותר משמונים אטרקציות ברחבי העיר. הכרטיס החכם שמכיל צ'יפ מחשב מזהה אתכם בכל אטרקציה בה תבחרו בזמן שהייתכם בניו יורק ומעביר אתכם פנימה בלי לשלם את המחיר המלא.

בין האטרקציות שתוכלו לבקר בהן עם ה-ניו יורק פס האישי שלכם: אמפייר סטייט בילדינג, מוזיאון התשעה בנובמבר (התאומים), מאדאם טוסו, פסל החירות ועוד. בנוסף אוטובוס תיירות מיוחד שניתן לעלות ולרדת ממנו בכל תחנה כלול בכרטיס שלכם וכך גם קרוזים לאורך הנהר, טקסי על מים ושאר הפתעות שיעשו לכם את היום.

רוצים את ה-ניו יורק פס? לחצו כאן כדי לרכוש

הכרטיס נכנס לתוקף מההחתמה הראשונה שלו, כלומר, אם הגעתם למשל לטיול אופניים על נהר ההאדסון (אחת משמונים האטרקציות שמחכות לכם) ביום שני וקניתם כרטיס שתוקפו לשלושה ימים, ה-ניו יורק פס שלכם יהיה בתוקף עד יום רביעי ולא משנה כמה השתמשתם בו. אם אתם נמרצים ואוהבים לעבור מאטרקציה לאטרקציה תוכלו להיכנס לאתרים נוספים ללא הגבלה בשיטת אכול ככול יכולתך.

ניו יורק פס
ניו יורק פס. כרטיס אחד, הרבה הטבות

כרטיס ניו יורק פס נמכר ליום בודד, יומיים, שלושה ימים, חמישה, שבעה או עשרה ימים. זיכרו, מרגע שנכנסתם לאחת האטרקציות הכרטיס פועל והוא יפוג על פי מספר הימים הקלנדריים שהוא מבטיח. אם קניתם כרטיס לעשרה ימים, לא תוכלו להשתמש במשך חמישה ימים ואז להעביר את חמשת הימים הנותרים לאדם אחר וגם לא לעצמכם לטיול הבא.

עוד יתרונות

בנוסף למדריך חינמי לעיר ניו  יורק תיהנו גם מאפשרות לדלג על תורים (בחלק מהאטרקציות תראו סימון מיוחד למחזיקי כרטיס ניו יורק פס) ולהזמין מראש מקומות. בכל מקרה תחסכו כסף רב על האטרקציות הגדולות של ניו יורק. ככל שתקחו יותר, תשלמו פחות. החיסכון לכרטיס ניו יורק פס בודד למטייל שאוהב לראות אטרקציות יכול להסתכם במאות דולרים במהלך טיול אחד.

כמו מוצר אמריקני טוב גם המוצר הזה מגיע עם אפס סיכון. במקרה שהזמנתם את הכרטיס מראש אך בסופו של דבר החופשה שלכם נדחתה או התבטלה תוכלו לקבל החזר מלא. (על כרטיסים שלא נעשה בהם שימוש, כמובן)

רוצים את ה-ניו יורק פס? לחצו כאן כדי לרכוש

השאירו תגובה