מתי לבוא לברלין?

ברלין עם ילדים

הזמן הכי טוב לבקר בברלין הוא בין החודשים מאי לאוקטובר, כשעדיף תמיד לוותר על תקופת השיא ההומה, כלומר החודשים יולי אוגוסט ולהגיע לפניה או אחריה. באביב ותחילת הקיץ, כמו גם בסתיו תוכלו לחכות פחות בתורים על מנת לגלות את האטרקציות השונות של העיר.

לכמה ימים להגיע?

יש כאלה שמגיעים לברלין לטיול של יום אחד אבל כדי להכיר את ברלין ולו ברמה השטחית תצטרכו לפחות שלושה ימים. עדיף להוסיף עוד יומיים (כלומר להגיע לחמישה ימים לפחות) כדי שיהיה לכם זמן גם לצאת לטיול מחוץ לעיר וכמובן שאם תבחרו להגיע לטיול של שבוע-שבועיים סביר מאוד שלא תשתעממו בעיר המופלאה הזאת.

חודש יוני נחשב לחודש הטוב ביותר לבקר בברלין.

אם אתם רוצים להקדים ולהגיע כבר באפריל קחו בחשבון שחודש זה אינו צפוי מבחינת מזג אוויר ולמרות שאתם יכולים להיות ברי מזל ולגלות את העיר בחולצת טי שירט, גם תנאי חורף לא קלים יכול להפתיע אתכם.

חודש מאי כבר מתייצב וכמו ביוני הסיכויים שלכם לטיול יפה בברלין משתפרים.

תחזית מזג אויר עדכנית לברלין

טיסות מברלין לתל אביב

טיסות מתל אביב לברלין ניתן למצוא במחיר הטוב ביותר כשבעה שבועות לפני מועד ההמראה. חודש פברואר אינו סובל מביקושים ובהתאם הוא גם החודש הזול ביותר לטוס בו לברלין.

אפריל, יולי ואוגוסט הם היקרים ביותר לטיסות מתל אביב לברלין.

החודש הפופולרי ביותר לטיסות מתל אביב לברלין לפחות על פי הסטטיסטיקה של מנוע החיפוש סקייסקנר הוא חודש אוקטובר, אולי הרגע האחרון שבו אפשר להגיע לברלין לפני שהעיר נכנסת לתקופת החורף הפחות תיירותית שלה.

השאירו תגובה