מנוע החיפוש ההולנדי שימצא לכם טיסה בזול ולא רק לאמסטרדם…

vayama טיסות זולות

מבין שלל מנועי החיפוש היחודיים שכל תפקידם למצוא לכם טיסה במועד המתאים וליעד הרצוי נמצאת גם חברת טרוויקס הבינלאומית, חברת בת של קבוצת BCD. טרוויקס מפעילה חמישה אתרים ואם אתם מטיילים הרבה יש סיכוי שכבר נכנסתם לאחד מהם. האתרים הם cheaptickets הותיק (לא דוט קום אלא עם סיומת הולנדית nl) ולצדו BudgetAir, Vayama, Vliegwinkel וגם Flugladen.

לטרוויקס משרדים בהולנד, בלגיה, גרמניה, הודו, ארצות הברית וסינגפור. חברת cheaptickets פועלת בהולנד וגרמניה ו-Vayama שכאמור מתרכזת בחיפוש טיסות עושה עסקים יפים גם בארצות הברית, קנדה, בריטניה, תאילנד, הונג קונג וסינגפור.

כדאי לציין שהמותגים של טרוויקס מושכים גם לא מעט גם ביקורת ואפילו שלילית כשמדובר בשירות הלקוחות. אז אם אתם מצפים שהכל יעבור חלק ומעריכים שלא תזדקקו לשירות הלקוחות, שימוש באופציה ההולנדית יכול להיות מועיל.  אם חשוב לכם שירות לקוחות חזק ונגיש אולי כדאי להמשיך לאופציה אחרת.

הקליקו כאן כדי אל מנוע החיפוש של Vayama

טיסות זולות עם Vayama
טיסות זולות עם Vayama

בין ההמלצות שמצאנו באתר של ויאמה: יום שלישי הוא היום הטוב ביותר לחפש בו טיסות זולות ובדרך כלל, מוסיפים שם, כדאי לעשות זאת ארבעה עד חמישה חודשים לפני מועד הטיסה.

בסך הכל מציעה המערכת של ויאמה השוואה בין 800 קווי תעופה ו- 9,000 יעדים. מלבד טיסות ינסו באתר Vayama לסדר אתכם גם בנושא של שכירות רכב, מלון ואפילו שירותי העברות משדה התעופה. 

מדי פעם אפשר למצוא גם מבצעים למי שנרשם לאתר, למשל, בזמן כתיבת שורות אלה מציעה החברה שני כרטיסים בחינם לאסיה עם חברת פיליפין איירליינס בהגרלה בין נרשמים חדשים. 

השאירו תגובה