מושלמים לאוהבים #1: ריביירה מאיה, מכסיקו

אם אתם רוצים באמצע החורף לצאת לחופשה רומנטית בטמפרטורה של 20 מעלות ומעלה, הריביירה מאיה ששוכנת לחוף הים הקריבי במקסיקו מציעה לכם ליהנות לא רק מחופים עם מים כחולים אלא גם פארק שעשועים נחשב בשם אקספלור, אתרי עתיקות ומגוון אפשרויות בילוי.

במקום שנקרא אקומל שהמשמעות שלו בשפת בני המאיה היא מקומו של הצב (כבר התחלה רומנטית לחופשה שלכם) אתם יכולים לצלול ולראות כמה צבים ששוחים לידכם. זה גם המקום לחובבי האלמוגים והדגים המיוחדים והכול רק שעה מדרום לקנקון.

חופשה רומנטית צריכה גם חיי לילה ותרבות ומאלה תוכלו ליהנות בפלאיה דל כרמן המזכירה יותר משהו אירופאי אולי אפילו אמריקאי בעיקר בזכות המבטא שתשמעו מסביב. זה לא המקום לחפש בו את המסורת המקסיקנית המקומית ובהתאם גם רמת המחייה הכללית גבוהה יותר מהממוצע במקסיקו.

מה עוד דורשת חופשה זוגית? שירותי ספא. במקום בשם טולום תוכלו לנסות מסאז' בסגנון המאיה (לפחות זה מה שמספרים) וכמובן חופי יוקטן מחכים לכם פה כדי לשפר את השיזוף, אפילו בחורף.

חשוב לציין שהפארק אותו הזכרנו למעלה הוא לא פארק השעשועים היחיד באזור. ישנם עוד מספר פארקי שעשועים ומים וכולם זוכים לחוות דעת חיוביות ולציונים גבוהים. גם מבין החופים תוכלו לבחור שכן יש לא מעט אפשרויות לבטן גב ואם אתם רוצים להיות יותר הרפתקנים, תוכלו גם לצאת לפארקים ולטבע שסביב.

מגוון פעילויות של ספורט ימי כוללות גם אפשרות לשחות עם דולפינים ולצלול עם כרישים. 

בסך הכל השילוב שבין העתיקות לחופים, לטבע ולאווירה שמשתנה מעירוני לכפרי אמורים לספק לכם את כל מה שאתם צריכים לחופשה זוגית משובחת.

השאירו תגובה