3 מועדונים בפראג שבלעדיהם זאת לא תהיה אותה העיר

מועדון דה ז׳ה וו פראג

DÉJÁVU Music Club Prague

המועדון הזה מכיל שתי קומות ופועל בו בין היתר גם בר שמצטיין בהכנת קוקטיילים. יש גם חללים למסיבות פרטיות. שעות הפתיחה מדי ערב החל מהשעה 18:00 עד 2:00 בלילה ובשישי ושבת המקום נסגר בארבע לפנות בוקר.

רחבת הריקודים לא גדולה, אפילו די קטנה, אבל הצוות הידידותי והאנשים מסביב מפצים בקלות. בין 18:00 ל- 21:00 יש מצב ל- Happy hour עם קוקטיילים המוגשים ב 50% הנחה (אבל זה כמובן עשוי להשתנות ממסיבה למסיבה).

בניגוד למועדונים בוורשה עליהם כתבנו לאחרונה ושבהם יש לא מעט תלונות על אנשי האבטחה או השירות בכלל, במועדון הזה בפראג גם אנשי השמירה ידידותיים ובסך הכל מקום מומלץ עם הרבה חוות דעת חיוביות. מתאים במיוחד למי שמוכרח לשלב בין ריקודים לשתייה.

מועדון Karlovy Lazne

לגבי המועדון הזה הדעות חלוקות, הרבה מאוד חוות דעת אבל גם לא מעט תלונות על מסיבות שהיו ריקות. המבנה (מהמאה ה- 15…) מציע כיום מועדון שכולל חמישה מפלסים שונים ובכל אחד נושא אחר. יש דאנס, יש שנות ה-70 או ה- 80, יש קומה של מוזיקת האוס וטכנו וכן הלאה.

אם אתם לא אוהבים את המוזיקה באחת הקומות, פשוט תוכלו לעבור הלאה. צריך לקחת בחשבון שלא בכל יום נפתחות כל חמש הקומות ולפעמים רק שתיים או שלוש מהן פתוחות. דמי הכניסה עשויים להגיע ל-12 אירו או 300 קורונות צ׳כיות בקירוב. הבירה שנמכרת במועדון לעומת זאת, זולה יחסית, 40-50 קורונות צ׳כיות.

במועדון הזה לא תמצאו את הצ׳כים המקומיים. החוגגים הם כמעט אך ורק תיירים כמוכם. ו… חזרנו אל צוותי שמירה פחות נחמדים.

במרתף למטה יש אייס פאב (פאב שכולו קרח) שהוא אטרקציה בפני עצמה ואם זה לא מספיק בשביל להרשים אתכם, אז יש גם בר רובוטי (רובוטים מכינים קוקטיילים).

לאתר המועדון

אלבום תמונות

מיקום על המפה

מועדון ONE

מועדון וואן פועל כבר 15 שנה בפראג ושם הלכו על קונספט של נוחות. יש להם שולחנות מיוחדים שאפשר להתאים אותם לפי גודל הקבוצה. המפלס העליון מציע בר קוקטיילים שיכול לאכלס עד 100 איש ולמטה המועדון מרכזי עם קיבולת של עד 500 חוגגים. 

במועדון מתגאים בציוד טכני באיכות גבוהה והמקום משמש לא רק למסיבות אלא גם לאירועי חברה, תצוגות אופנה ושאר אירועים חגיגיים. חוץ מהשולחנות הרגילים יש גם אזורי VIP וחדרי VIP. מבקרים שהיו במועדון לא חסכו ביקורת כל רמת מחירים מעט גבוהה. חלק אמרו שהגיעו בגלל המוזיקה אבל לא פחות בגלל רקדניות הגוגו המשולבות לפעמים במסיבות. יש אירועים מיוחדים כמו כמו ערב מוזיקה לטינית ועוד הפתעות.

לאתר המועדון

אלבום תמונות

השאירו תגובה