2 מועדונים בברצלונה שבלעדיהם זאת לא תהיה אותה העיר

מועדון Razzmataz ברצלונה

 Razzmatazz

המועדון הראשון שאיתו אנחנו פותחים הוא יצור ענקי ומקום אהוב על אנשי מסיבות בברצלונה. לא פחות מחמש קומות מרכיבות את המועדון הזה ובכל קומה מחכים לכם דיג׳יי ומוזיקה בסגנון שונה. כיאה למועדונים רב מפלסיים, לא תמיד כל הקומות פתוחות אבל בדרך כלל בסופי שבוע הכל עובד. יש מצב שגם אם תירדו למרתף, שם נמצאים השירותים, תגלו דיג׳יי.

מה עוד מחכה לכם מלבד חדרים וקומות שלמות שכל אחת מציגה סגנון מוזיקלי שונה? ובכן, למעלה על הגג, איזור עישון. אם אתם לא מעשנים, אל תרגישו לא נוח שכן יש מספיק קומות לזוז בהן ולגלות גם אם לא עולים לגג.

המועדון יכול לאכלס מאות רבות של חוגגים (עד 2,000 איש) והוא נמצא בשכונה שלא בהכרח מומלץ להסתובב בה לבד בשעות החשיכה. קחו בחשבון שאם אתם מגיעים עד הסוף המסיבה, לקראת שעות הבוקר, יהיה לכם קשה מאוד למצוא מונית בחוץ.

אם כבר מדברים על לוח הזמנים, המסיבות מגיעות לשיאן באיזור שתיים בלילה ולא לפני. כרטיס הכניסה מהווה לפעמים גם זיכוי לשתייה חינם או לבירה.

פה ושם יש גם הופעות חיות. אפשר לבדוק ברשימת האירועים שלהם. בשני ושלישי המועדון סגור, בסופי שבוע, נפתח באחת בלילה.

Sala Apolo

מועדון שבהחלט יכול להתחרות עם זה שקדם לו ברשימה, גם אם מבחינת השטח הינו קטן יותר. סאלה אפולו מציע שתי רחבות ריקודים ופעילות לאורך כל השבוע. המסיבה האהובה ביותר, כנראה, מתרחשת בכל יום שני ונקראת Nasty Monday – ברחבה העליונה רוקדים רוק של שנות ה-80 וה-90 ולמטה טכנו והאוס.

יש אזור פנימי למעשנים שלא צריכים לצאת החוצה בימים קרים. הרבה סטודנטים מגיעים למועדון הזה בין היתר בזכות הסמיכות שלו לתחנת מטרו קרובה.

אם אתם מגיעים למסיבה עם סיור קבוצתי של מטיילים, מסוג הסיורים שעוברים בין פאבים, תוכלו ככל הנראה לעקוף את התור. אחרת ייתכן שתצטרכו להמתין קצת, אבל בדרך כלל ההמתנה משתלמת והמסיבה בפנים לא תאכזב אתכם.

בניגוד למועדון Razzmatazz, כאן המסיבה מתחילה הרבה יותר מוקדם וכבר בשמונה בערב נפתחות הדלתות ונסגרות בחמש לפנות בוקר. בירה תעלה לכם חמישה אירו וקוקטייל עשרה.

השאירו תגובה