מודעות חינם לישראלים בחו"ל, רק בלוח חו"ל של אתר זמן מקומי

יהודה גפילטע פיש

מחפשים לוקסמית' במיאמי? רוצים להציע אופניים יד שנייה בניו יורק? זקוקים דחוף לבייביסיטר בברלין? לוח חו"ל של אתר זמן מקומי – הפופולרי בקרב ישראלים המתגוררים בחו"ל – מאפשר לכם עכשיו לפרסם מודעה חינם ללא הגבלת מספר המילים וללא הגבלה של אמצעי עזר כגון תמונות, קטעי וידאו, אודיו, טופסי יצירת קשר ועוד

ברוכים הבאים ללוח הכי ישראלי בחו"ל. לוח חו"ל של אתר זמן מקומי הוא היחיד שמוקדש כולו למודעות לוח (חינמיות) של ישראלים הגרים בחוץ לארץ במשך תקופה ארוכה, מטיילים מחוץ לארץ או כאלה שהשתקעו ומצאו בחו"ל את חייהם החדשים.

אם אתם גרים בחו"ל או יוצאים לטיול תוכלו לפרסם בלוח חו"ל שלנו ולהגיע אל קהל היעד שלכם בקלות ותוך ניצול הדירוג העדיף של אתר זמן מקומי במנועי החיפוש וזאת בהשוואה לבלוגים אישיים, אתרים שאינם פונים לישראלים בחו"ל או מודעות בפייסבוק (שאינן מופיעות בחיפושי גוגל…).

רק מלאו את הטופס הבא והמודעה שלכם בדרך לאתר שלנו. אנחנו ממליצים במיוחד על בחירת תמונות מוקפדת ועל טקסט כתוב היטב. מומלץ להאריך ולתאר את המוצר או השירות שאתם מציעים. אל תתביישו, אצלנו לא משלמים לפי מילה. למעשה, לא משלמים בכלל.

תקופה הפרסום החינמית היא למשך שלושים יום ובתום התקופה המודעות מוסרות מהלוח. יש באפשרותכם להאריך בתשלום את תוקף המודעה שלכם. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.