מפגש זום מיוחד, ברלין בנובמבר-דצמבר. הצטרפו עכשיו  - - - 

מהי הדרך הטובה ביותר להגיע מברלין לדרזדן?

מברלין לדרזדן

נתחיל באופציה הגרועה ביותר להגיע מברלין לדרזדן וזה באמצעות טיסה. גם בגלל העובדה שבמקרים רבים יש עצירת ביניים בערים כמו דיסלדורף.

אז איך כן כדאי לנסוע מברלין לדרזדן? אם אתם רוצים לחסוך כסף, התשובה היא באוטובוס. כרטיסים לנסיעה שעורכת כשעתיים וחצי יעלו לכם באזור ה-10 אירו. אם אתם מדמיינים אוטובוס רעוע ולא נוח, כדאי שתחשבו מסלול מחדש. חלק גדול מהאוטובוסים שמחברים בין הערים הללו כוללים לא רק Wifi ומיזוג אוויר אלא גם שירותים כך שאתם יכולים להיות רגועים במהלך כל הנסיעה.

עוד דבר שצריך להדגיש זה שהאוטובוס מברלין לא יוצא מנקודה אחת בלבד. תוכלו לקחת אוטובוסים לכיוון דרזדן מאלכסנדרפלאץ, גן החיות, משדה התעופה טגל, מפארק טרפטו, גם מהתחנה המרכזית כמובן, משפנדאו וומתחנות נוספות.

הנה קישור לאחת החברות שמפעילה קו בין ברלין לדרזדן בתדירות יפה של אחת לשעה.

עוד אופציה אולי טובה יותר למשפחות היא לשכור רכב. אם תזמינו שבועיים מראש, יש סיכוי שגם תקבלו מכונית בזמן.  חברות ההשכרה יתנו לכם בתור ברירת מחדל רכב עם גיר ידני, שום דבר שאי אפשר לשנות תמורת תוספת מחיר. הדרך מברלין לדרזדן פשוטה, עולים על האוטוסטרדה שנקראת a13 ויוצאים באקזיט הנכון –  כאמור 193 הקילומטרים של נסיעה פחות או יותר ומשך זמן צפוי של כשעתיים תלוי בפקקים.

הדרך השלישית היא אולי הנוחה ביותר וזה לקחת את הרכבת המהירה (ICE) מברלין לדרזדן. כרטיסים יעלו לכם כמו ארבע נסיעות באוטובוס (לפעמים, אפילו כמו שמונה כרטיסים)  אבל אחרי שתזכו להתיישב על המושבים הנוחים של הרכבת שתטיס אתכם בחצי מהירות של מטוס בין שתי הערים וגם תעביר אתכם דרך לייפציג (עוד יעד ששווה להכיר) יכול להיות שהמחיר יטריד אתכם פחות.

חוץ מהרכבת שטסה ב-300 קמ"ש אפשר גם לנסוע ביורו סיטי. זמן הנסיעה אולי יהיה ארוך בשעה אבל המחיר נמוך בהתאם. תעריפי הרכבות הזולות מתחילים מ-20 אירו להזמנה 14 יום לפני התאריך ועולים עד 30 אירו לרכישה ביום הנסיעה. 

הנה קי'שור לאתר נוסף שמציע כרטיסים באותו כיוון.

השאירו תגובה