מבחן הביקורת: קלאב הוטל אילת. חמישה כוכבים די סבירים

מלון קלאב הוטל אילת חמישה כוכבים

קלאב הוטל אילת הוא מלון חמישה כוכבים במתחם נופש על שטח של יותר מ- 40 דונם עם פארק מים פרטי שבו מספר בריכות שחייה ומפלי מים. במתחם מוצעות לאורחים סוויטות ודירות סטודיו עם מטבחונים מאובזרים. חלק מהחדרים נהנים מנוף לים ולבריכה אבל יש גם חדרים שהנוף בהם לא מוצלח במיוחד וכדאי להתעקש על חדר עם חלון לכיוון הנכון.

שש הבריכות בקלאב הוטל אילת גדולות מספיק כדי שאפשר יהיה לתפוס מרחק ולשמור על ריחוק חברתי כלשהו, בתקופת הקורונה. הפיזור של הנופשים בין הבריכות השונות, הרדודות והעמוקות הוא יתרוןֿ. בנוסף קיימת הצללה ומוצעים רהיטי בריכה בשפע.

כמו הבריכות, גם החדרים גדולים ומרווחים. הצוות בסך הכל נדיב ואדיב ולא פחות חשוב, המיקום לא רע, קרוב לטיילת, לחוף ולקניון.

ארוחת הבוקר מגוונת ומוגשת גם היא בהתאם להנחיות בתקופת הקורונה ותוך הקפדה רבה על כללי ההגיינה. נדמה שבמלון עושים ככל שביכולתם כדי להימנע עד כמה שניתן ממגע יד אדם בזמן ההגשה. לפחות על זה, מגיע להם חמישה כוכבים של הגיינה. 

לבדיקת זמינות חדרים בבוקינג

החל מ- 450 ש״ח ללילה

במלון חדר כושר וספא עם מבחר חדרי טיפולים ותפריט רחב של עיסויים. הילדים יכולים ליהנות מחדר משחקים עם מכונות וידאו. בחדר המשחקים מצאנו גם שולחן סנוקר אחד, לטובת הילדים הגדולים יותר.

מבחינת מופעים, למלון יש אפשרויות לאכלס כמות גדולה של צופים, מה שיהיה שוב רלוונטי ביום שאחרי הקורונה, עם תוכנית אומנותית משתנה. עוד במלון, מרכז כנסים גדול ובכלל הרבה מאוד מקום למגוון רחב של פעילויות.

המלון מומלץ על ידי בוקינג לזוגות אבל לא מעט מהמבקרים בו דווקא מציינים שהוא מתאים קודם כל למשפחות. עם טווח מחירים שבין 450 שקל לחדר ללילה ועד 2,500 יש מקום גם לכאלה שיוצאים לחופשה בתקציב מוגבל יותר. תמחור החדרים על פניו סביר יחסית לתמורה ולא ניכר שהמלון סובל מתמחור יתר המאפיין בעיקר מלונות חדשים או אתרי נופש בוטיק בישראל. 

בסך הכול, ארוחת הבוקר הטובה, גודל החדרים והבריכות והמחיר המבוקש הם הסיבות המרכזיות להגיע למלון. לא אתר נופש שיפיל אתכם, אבל בהחלט עשוי להחזיר אתכם הביתה בתום החופשה, שבעים ומרוצים.

לבדיקת זמינות חדרים בבוקינג

השאירו תגובה