מבחן הביקורת: מלון פאבליקה הרצליה. חדש, נקי ובכושר

מלון פאבליקה הרצליה

מלון פאבליקה בהרצליה הוא עוד אחד מ- 20 המלונות של רשת ישרוטל הפזורים ברחבי הארץ. זהו מלון ארבעה כוכבים עם לובי נחמד, מסעדה, בריכת שחיה שווה למדי על הגג, מרכז כושר מצטיין יחסית למה שאפשר למצוא במלונות ישראל, בר (לצד הבריכה), אינטרנט אלחוטי חינם ושירותי קבלה שפועלים לאורך כל שעות היממה. בפאבליקה מציעים שירות המרת מטבע חוץ וגם זה לא משהו שמוצאים בכל בית מלון. עוד יתרונות של המלון הם מרכז העסקים שבו וכמובן הקירבה לחוף הצוק, למועדון הצלילה והגלישה שנקרא ריף ולקניון ארנה.

ארוחת הבוקר של המלון זוכה לשבחים בסך הכול גם בזכות העובדה שהמלון לא מכין ארוחות בכמויות גדולות מדי ושומר על איכות גבוהה. ארוחת הבוקר של יום שבת אפילו טובה יותר ואם אתם מתכננים להתארח בסוף שבוע ובונים על ארוחות הבוקר, יש לכם עוד סיבה לבדוק את המלון. 

מלון פאבליקה הרצליה. שירותי ונקי
מלון פאבליקה הרצליה. שירותי ונקי

מבחינת הרכב האורחים שמגיעים לפאבליקה, רוב הנופשים שמגיעים למלון בהרצליה הם תיירים ישראלים מקומיים כמובן, במקום השני תיירים דוברי אנגלית ובהמשך דוברי צרפתית וגרמנית.

בבדיקת חוות הדעת של אורחים מגרמניה מצאנו כי אלה מציינים לטובה את רמת הניקיון ואת המיטות החדשות כמו גם את הבריכה על הגג שנראית גדולה יותר ממה שאפשר לחשוב על פי התמונות (לעומת זאת, אורחים ישראלים ציינו שהיא לא מספיק גדולה עבורם אבל שישנם הרבה מקומות ישיבה נוחים לידה). הגרמנים אהבו גם את ארוחת הבוקר הישראלית והעשירה, עשירה יותר ממה שאפשר לקבל בברלין, למשל.

תיירים זרים ציינו לטובה גם את העובדה שיש מבחר מסעדות באזור כמו גם את הקירבה לחוף. מה שלא מצא חן תיירים זרים זה שילוט באזורים שונים במלון שהיה רק בשפה העברית, דבר שלדעתם אינו מתאים למלון ברמה בינלאומית.

אצל הקהל הישראלי, צוות המלון זוכה לשבחים על השירותיות וארוחת הבוקר מוזכרת רבות בהקשר חיובי. אפילו המציל החייכן בבריכה מקבל ציונים לשבח.  

מלון פאבליקה הרצליה
מלון פאבליקה הרצליה. חדרים נוחים עם נוף לים

למי שלא חושש בתקופת הקורונה לנסות גם את חדר הכושר, כאמור, מדובר באחד מחדרי הכושר הטובים שאפשר למצוא במלונות ישראל.  

בין הדברים שעדיין דורשים שיפור בפאבליקה הרצליה, נושא שירות החדרים שאינו הצד החזק של המלון. עוד נושא הוא החנייה, שכן למלון אין חניה ואין הסדר חנייה, מה שעשוי לעלות לכם עוד כ- 100 ₪ ליום ויותר בחניונים באיזור. 

חדר סטנדרטי זוגי במלון יעלה לכם החל מ- ₪600 ללילה ולזה צריך להוסיף עוד ₪75 לארוחת הבוקר. חדר דלוקס עולה ₪750 ללילה וכ- ₪800 ללילה עבור חדר קווין עם נוף לים. סך הכול מלון לא יקר עם חדרים מעוצבים, מתקנים טובים, צוות שירותי ורמת ניקיון גבוהה. למעשה, רמת הניקיון היא הקטגוריה שבה המלון מצטיין מעבר לכל השאר וזה בוודאי משמח את מי מכם שחושב קודם כל על הבריאות בעידן הקורונה.

לבדיקת זמינות בבוקינג

לדף המלון באתר ישרוטל (5% הנחה למזמינים באתר הרשת, על פי ישרוטל)

השאירו תגובה