כשאסקימו לימון פגש את האח הגדול. צחי נוי חוזר למסך בגרמניה בעונת סלבריטיז

צחי נוי האח הגדול גרמניה

לישראלים רוב השמות של הכוכבים שייכנסו בקרוב לבית האח הגדול בגירסה הגרמנית לא אומרים הרבה. אבל ביום שישי הקרוב (20:15 SAT1) ולמשך שבועיים יוכלו הצופים בגרמניה וגם הישראלים שביניהם להתאחד מול דמות אהובה במיוחד מהעבר. צחי נוי (64) מי שהתחיל את דרכו הקולנועית בתור השמן מאסקימון לימון או יהודל'ה נבחר יחד עם שורה של כוכבים מקומיים להופיע בעונה מיוחדת של התוכנית.

בין המשתתפים שיעלו על המסך בקרוב ויזכו לחשיפת שיא, ווילי הרן, זמר שלאגרים עם בעיות אלכוהול בעברו, המעצבת שרה קרן שבעבר דיגמנה גם לפלייבוי ופנטהאוז, המגיש שטפן פון דר בק וה-Fitness Model מאריה הרינג שתביא איתה בוודאי את שיעורי היוגה לבית האח הגדול.

עוד בקבוצה, הזמר אלוי דה יונג, אמנית העירום השוויצרית מילו מווארה שביקרה בעבר בכלא בגלל חציית גבולות אמנותיים (בין היתר חתומה על המצאת טכניקת ציור שבה היא מפילה ביצים מלאות בצבע מתוך הואגינה לקאנבס), צחי נוי שלנו שבגרמניה מוכר ככוכב Eis Am Stiel (אסקימו לימון), אוולין בורדצ'קי, הבדרן ינס הילברט, הדוגמנית שרה קנאפיק, "מר גרמניה" דומיניק ברונטנר בן ה-24 והבדרנית קלאודיה אוברט.

נוי צפוי להיות המבוגר שבחבורה. על פי הקומוניקט של SAT1 שתשדר את האח הגדול, יבקש הישראלי שנחשב עדיין כוכב בישראל להזכיר לצופים את שנות היצירה של אקסימו לימון בין 1977 ל-1988 ואולי לקבל תפקידים חדשים בגרמניה בהמשך הדרך.

בעבר ניסה השחקן לחזור לתודעה של הצופים בגרמניה בין היתר בהשתתפות לא מאוד מוצלחת בתור מתמודד בתוכנית כישרונות. כעת עם החשיפה המחודשת מקווה השחקן להצליח קצת יותר. בריאיונות לעיתונות הישראלית אמר נוי כי ינסה לא להיכנס לפוליטיקה אם אם ייאלץ, יגן על ישראל.

צחי נוי בסיבוב האחרון בגרמניה

https://www.youtube.com/watch?v=Mqizukb7zSM

השאירו תגובה