כמה יעלה לכם מלון בברלין? הנה המפה המדויקת

מפת מלונות בברלין

הפוסט הזה הוא לא המלצה על אתר מלונות בוקינג, דווקא. אנחנו ממליצים תמיד לבדוק ולהשוות מחירי מלונות במספר אתרים אבל הנה מפה שמראה את פרישת מלונות ברלין ואת המחירים העדכניים בהם באתר הפופולרי השייך לענק התיירות האמריקאי פרייסליין.

את המחירים בחרנו להציג לכם בש"ח ולא באירו, כי ישראלים רבים נוטים להמעיט בעלות של הלינה בברלין כשהמחירים הם "נמוכים ברבע" לכאורה.

טווח המחירים נכון לזמן פרסום הפוסט הזה נע ברובו בין 350 ש"ח ל-700 ש"ח (ללילה) עבור רשימה די מכובדת של מלונות מובחרים. כמובן שיש מלונות יוקרה כמו אדלון קמפינסקי שיקחו מכם 1200 ש"ח בשביל שתוכלו להגיד שהתאכסנתם מרחק שתי דקות הליכה משער ברנדנבורג אבל מנגד יש גם לא מעט מלונות טובים ואפילו טובים מאוד שיתנו לכם חדר בברלין גם ב-250 ש"ח ללילה ואף למטה מזה.

בלי להרחיב יותר מדי, הנה מפת המחירים המתעדכנת באופן אוטומטי. אתם מוזמנים לחקור ולגלות אותה ואולי למצוא את המלון האולטימטיבי עבורכם, זה שגם נהנה ממיקום מעולה (וביקורות טובות) וגם מציע מחיר שלא ישאיר לכם חור בכיס בסיום החופשה.

המפה ממוקדת על מרכז העיר אבל כדאי לנסות ולזוז איתה גם שמאלה (לכיוון מערב) אל איזור גן החיות ומערב העיר –  שם יש היצע של מלונות נהדרים ועם קירבה לאטרקציות ואיזורי קניות פופולריים.

מפת מלונות ברלין – מחירים עדכנייםBooking.com

השאירו תגובה