כך הפכו המייסדים של פאלקון את חווית הלייזר טאג לחוויה בלתי נשכחת

לייזר טאג

מחפשים דרך מקורית ומהנה כדי לחגוג יום הולדת, או מעוניינים למצוא אטרקציה כיפית ומקרבת ליום הגיבוש של העובדים בחברה? בכל מקרה, אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם, והוא משחק פאלקון לייזר טאג – שהוא היחיד מסוגו בישראל. 

מה זה לייזר טאג?

לייזר טאג הוא משחק אתגרי לקבוצות, המדמה מצב לחימה בשטח (פתוח או בנוי), במסגרתו המשתתפים מקבלים ציוד, כמו אפודים וכובעים עם חיישנים, ורובי לייזר, ונחלקים לקבוצות ה"נלחמות" זו בזו. על ידי החיישנים שעל כובעי או אפודי השחקנים, ניתן לזהות מי מהמשתתפים הצליח לפגוע ביריביו, וכך אפשר לצבור נקודות ולהכריע מי היא הקבוצה המנצחת במשחק. משחק הלייזר טאג למעשה מהווה חוויה יוצאת דופן, מעוררת ומהנה ביותר, המעודדת שיתוף פעולה בין שחקני אותה קבוצה, תחרות בריאה וחשיבה אסטרטגית.

שאלות נפוצות על משחק הלייזר טאג

האם משחק לייזר טאג מתאים לכל גיל?

אחד מהיתרונות העיקריים של המשחק הוא העובדה שהוא מתאים לכל הגילאים – הוא מתאים לילדים ובני נוער, וגם למשתתפים מבוגרים יותר. בנוסף, אין צורך בכושר פיזי משמעותי כדי להנות מהמשחק, וכל משתתף יכול לבחור את המידה בה הוא רוצה להיות אקטיבי במהלך המשחק.

האם פגיעות הלייזר במשחק יכולות לכאוב?

יתרון חשוב נוסף של משחק פאלקון לייזר טאג נובע מהעובדה שהפגיעות לא כואבות כלל, ולמעשה לא מרגישים במהלכן דבר! וזאת שכן מדובר ברובי לייזר אינפרא אדום, אשר פגיעתם אינם כואבת כלל, ולכן המשחק מתאים לכל גיל. וזאת בשונה מסוגי משחקי יריות קבוצתיים אחרים – בהם הפגיעות יכולות להכאיב אפילו מאוד, עד כדי בכי, הופעת סימנים סגולים על הגוף ואפילו דם.

האם משחק הלייזר טאג מתאים לקבוצות של משתתפים שאינם מכירים?

כמובן! המשחק מגבש ומקרב מאוד, והוא גם מאוד משעשע ומהנה, כך שהוא יעזור לכם בקלות לשבור את הקרח בין משתתפים שלא מכירים מספיק. בין אם מדובר ביום הולדת, או ביום גיבוש של עובדי החברה – הפעילות תסייע למשתתפים להכיר זה את זה טוב יותר, תעודד ביניהם שיתוף פעולה, ואולי אפילו תיצור חברויות חדשות.

מהם מתחמי פאלקון לייזר טאג?

פאלקון היא חברה שהוקמה כדי לאפשר לכל אחד מאיתנו לחוות את החוויה המהנה ויוצאת הדופן, ואת היכולות הלימודיות החשובות, של לחימה בשטח – ללא הסיכונים הכרוכים בכך. מדובר בחברה היחידה בארץ, המציעה 3 מתחמי לייזר טאג שונים, אשר מאפשרים לכם להנות ממשחקי יריות קבוצתיים, אשר אינם כואבים כלל ומתאימים לכל גיל. בנוסף, ברשות החברה קיים הציוד המתקדם ביותר בישראל, והיא אף מאמנת יחידות צבאיות שונות.

ובכך, המייסדים של פאלקון – שביניהם תמצאו את טובל ליפא, בוגר המכללה הקדם צבאית לפיקוד בראלי בחיפה, אשר שירת בתפקידי פיקוד צבאיים שונים, בנג'מין אוטרילנד שעלה לארץ בתור חייל בודד, ושירת כמדריך לוחמה והכשרת צוותים, ומנשל פישל המקים והבעלים המקורי של פאלקון לייזר טאג – הפכו את משחק הלייזר האתגרי, לחוויה משודרגת, איכותית, ומהנה מתמיד, שתהפוך כל אירוע לבלתי נשכח.לצפייה בעמוד היוטיוב של לייזר טאג להתרשמות לחצו כאן

השאירו תגובה