כולם קופצים ברייניקנדורף

בוידאו מעל: המרכז הראשון של Jump House בהמבורג

מרכז הקפיצות על טרמפולינה הגדול בגרמניה נפתח בברלין. יציע 120 טרמפולינות על שטח של 4,000 מ"ר

מחרתיים (שישי) זה קורה. פארק הטרמפולינות הגדול ביותר בגרמניה נפתח ברייניקנדורף, ברלין ומציע תמורת 12 יורו לשעה אפשרות לקפוץ ללא הפסקה.

הפארק בברלין – יוזמה של שני אנשי עסקים מהמבורג, טיל ואלץ וכריסטופר אחמדי שכבר פתחו בעירם את הסניף הראשון של ה-Jump House שלהם – יהיה הגדול ביותר בגרמניה וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר. 120 טרמפולינות יאפשרו ל-120 קופצים לקפץ בו זמנית ואלה שיתעייפו מהקפיצות לגובה יוכלו לזנק לתוך אמבטייה של קוביות קצף ענקיות, להתנגש בכריות אוויר, לשחק כדורסל על טרמפולינות או לנסות את מתחם התלת-ממד המאפשר לקפוץ על הקירות.

בגלל היותה עיר הבירה ברלין הינה בחירה טבעית עבור היזמים שנסעו לארצות הברית לשלושה חודשים כדי ללמוד את התחום קודם שהחליטו להביא את הרעיון הפופולרי בצפון אמריקה גם לגרמניה.

טרמפולינות

מותר רק עד שעתיים

למעלה מעשרה משגיחים מיוחדים יעבדו במקום ויבדקו בכל רגע שהכול תקין מבחינה טכנית ושאף אחד מהמבקרים לא נמצא במקום יותר משעתיים, תקרת הזמן המותרת לקופצים. המודל העסקי עובד כך שלא רק אתם קופצים גם ההכנסות קופצות. כל חמש דקות של שהייה במקום שוות יורו. שעה וחצי של קפיצה תעלה לכם 18 יורו ו-120 דקות יעלו 24 יורו. מה שעוד קופץ זה החיטוב שלכם. על פי Jump House, כל שעה של פעילות על הטרמפולינות שורפת 1,000 קלוריות. 

הבחירה ברייניקנדורף מעט מוזרה שכן דווקא שם כבר קיים מרכז דומה של קפיצות על טרמפולינות. המרכז הקיים קטן יותר, רק 1,000 מ"ר עם פחות משישים טרמפולינות ועתה תתפתח ודאי תחרות בין שני בתי העסק.

בין התוכניות שמוצעות למבקרים בשלב זה במרכז החדש: סקול ג'אמפ לכיתות בתי ספר, שכירת המקום לימי הולדת וגם אירועי קפיצה לעובדי חברות שנמאס להם לשבת כל היום במשרד.

עד סוף השנה מקווים שני היזמים לפתוח עוד כעשרה מרכזים דומים בערים שונות בגרמניה.

לאתר הבית של פארק הטרמפולינות

השאירו תגובה