יקב אסף ברמת הגולן. נכנס יין, יצא צימר

יקב אסף רמת הגולן

יקב אסף שייך למשפחת קדם שהקימה אותו לפני 9 שנים, ממש במרכז רמת הגולן. הפופולריות של המקום והשם שנישא למרחקים (ובעיקר לתל-אביב) התחיל להביא לכאן מבקרים רבים, שיכולים לבחור בין אירוח מלא באחת מחמש בקתות האירוח או להצטרף לאירועי יום שהיקב יוזם כמו טייק אווי, פיקניקים, משתה שנתי ועוד. 

אחד המשאבים המרכזיים העומדים לטובת משפחת קדם הוא לא היין דווקא, למרות היותו משאב מרכזי, אלא הידידותיות וחדוות האירוח. היין כנראה עושה טוב לבני המשפחה ודואג שהם תמיד יהיו קשובים וחייכנים לצרכים של הנופשים אצלם. גם מתוך רשימת הצימרים הטובים ביותר ברמת הגולן או בצפון בכלל, לא נתקלנו עדיין ברמת אירוח כזאת ויש לציין זאת לזכותם.

ריבוי המבקרים הביא את החברים ממשפחת קדם להוציא את ההודעה הרשמית האומרת כי :״יקב אסף הוא הבית שלנו, הוא לא גן לאומי ואין בו מקום לכיסאות, מחצלות או לצילומים אקראיים כך סתם בכרמים המשפחתיים או בגינות הכפר.״ במילים אחרות, תשאירו את הגינונים הישראליים שלכם בבית ובואו לנסות חופשה שלווה אצלנו. במשפחה אומרים שאין להם כרגע פעילויות המתאימות לילדים, אולי בהמשך, כך שהחבילה מתאימה במיוחד לזוגות שמחפשים משהו שקט באווירה פסטורלית ואנינת טעם. 

יקב אסף. חוויה של יין ברמת הגולן

משפחת קדם, שהספיקה לגדול בשנים האחרונות ועסוקה לא רק בניהול המקום אלא גם במציאת זנים מעניינים של יין ברחבי העולם והבאתם לגולן, מתפארת בינתיים במבחר יינות מייצור עצמי, למשל יין ממאה אחוז ענבי קברנה סוביניון אשר יושן 24 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ושאדמת הכרם שלו עשירה בקילוחי בזלת וכל זה בגובה של 900 מטרים.

מטייק אווי ועד אירוח בבקתות

כאמור, מדי פעם נערכות גם פעילויות לקהל שאינו בין אורחי הבקתות ובהן אפשר ליהנות מפוקצ׳ות, מאפים טריים, גבינות מקומיות ועוגות. מבחינת משפחת קדם אלה הם בדיוק המרכיבים שאורחי המקום צריכים בשביל להתקרב חברתית, והאמת, אחרי שנה של ריחוק חברתי, זה בטוח לא יכול להזיק. 

יקב אסף. אירועים לקהל וגם אירוח זוגות בבקתות

ביקב, בית קפה מקומי בשם עדיקא. דידי האחראית על המטעמים דואגת ללחמי מחמצת, פוקצ׳ות ודברי מאפה שבתוכם כל מיני הפתעות. בקתות האירוח עצמן מציעות אירוח ברמה גבוהה עם עיצוב מרשים, בעיקר של חדרי הרחצה, גינות תבלינים בחוץ, שפע של אוויר ונוף ובעיקר, היין המובטח. שני בקבוקי יין מחכים לאורחים בחדר מלבד השילוב של היין בארוחות וביניהן.

לבדיקת זמינות חדרים ביקב אסף, אתר בוקינג

כתובת: כביש 91, כקילומטר צפונה מצומת נשוט
הוראות הגעה
טלפון: 054-3915552
אינסטגרם
דף פייסבוק

שעות פתיחה למבקרים בכפר היין: ימים שני-שבת 10:00-17:00, שישי 10:00-16:00, ראשון – חנות היין פתוחה בתיאום מראש

השאירו תגובה