10% הנחה על הסיור הקלאסי בברלין, בעברית, עם קוד קופון PZCW6H92

טיפ ברלין: האטרקציה האולטימטיבית גם כשבחוץ קפוא ויורד שלג

האי הטרופי בברלין

במרחק של כ-60 ק"מ דרומית לברלין בתוך כיפה ענקית ששימשה האנגר מטוסים, נמצא פארק המים הגדול באירופה. הפארק משתרע על פני 66 אלף מ"ר, שהם כשמונה מגרשי כדורגל, והוא כולל חופים, לגונות ואף יער טרופי מהפנט, המציע לתיירים ולמקומיים ליהנות מחופשה קיצית טרופית לאורך כל השנה, גם בחורף הקר.

האתר שנפתח באופן רשמי לבמקרים ב-2004 נמצא בתוך האנגר מטוסים שנבנה ב-1938 כחלק מבסיס של חיל האוויר הנאצי. אורכו 360 מ' רוחבו 210 מ' וגובהו 107 מ', הוא כל כך גבוה עד שניתן להכניס לתוכו את פסל החירות. עלות כל האתר עומדת על 80 מיליון אירו. מדובר על אחד המבנים הגדולים ביותר בעולם מבחינת נפח שעומד באופן עצמאי ללא עזרה של עמודי תמיכה בו.

הטמפרטורה בפארק חמימה ונעימה ועומדת תמיד על 26 מעלות, כל השנה, כן גם כשבחוץ קפוא ויורד שלג ולכן מאפשרת את קיומו של יער גשם טרופי פנימי הגדול בעולם. בין האטרקציות הרבות במקום תוכלו למצוא את המגלשה הגבוהה ביותר בגרמניה הנישאת לגובה של 27 מטרים וזאת מבלי לציין את מגלשת הצינורית באורך 112 מ' ומגלשת הטורבו שמגיעה למהירות של 70 קמ"ש.

יער הגשם במקום משתרע על פני 1 קילומטר וכולל 50 אלף צמחים. ולנופשים באתר (6000 איש מדי יום) יש 522 מיטות, 400 כיסאות שיזוף וגם מאות אוהלים להשתרע בהם.

האתר גם מכיל ספא וסאונות, שישה איזורי טיפול ואמבטיות אדים. בקיצור – אטרקציה לכל המשפחה! הנה קישור לאתר.

צאו לסיור עם אמיר בברלין

השאירו תגובה