טיולי יום מודרכים שכדאי לקחת מאתונה

שקיעה בפארוס, יוון

אתונה היא יעד נפלא עם הרבה מקומות ואתרים שאפשר לראות בעיר אבל אם חשקה נפשכם לצאת מהעיר הגדולה ליום אחד של טבע וים, הנה כמה רעיונות לטיולי יום מודרכים. הטיולים אמנם באנגלית, אבל אל תתנו לזה להפריע לכם שכן המסלולים מסקרנים וגם המחיר אטרקטיבי

דלפי

טיול יום לדלפי אורך 10 שעות והוא מתחיל עם איסוף מהמלון שלכם בסביבות 8:45 בבוקר. דלפי היא אחת הערים המרשימות שנותרו כשריד מיוון העתיקה. בטיול תוכלו לראות את מה שנשאר ממקדש אפולו ומונומנטים נוספים באזור כמו הספינקס מנקסוס. תוכלו גם לבקר במוזיאון הארכיאולוגי של דלפי.

זוהי אחת הערים שבהם התחילה הציוויליזציה המערבית ואם תקשיבו למדריך תשמעו סיפורים מיתולוגיים על ההיסטוריה של הגבעות שמקיפות את העיר. עוד בתוכנית הטיול לדלפי, טיפוס על הר פרנסוס ואם תבואו לבושים בטוגה תוכלו להרגיש כאחד היוונים. הטיול לדלפי כולל גם ביקור בכפר הציורי ארכובה.

כל נושא ההעברות בין האתרים כלול במחיר הכרטיס וגם הכניסה למקומות בהם דרוש כרטיס. בנוסף ניתן להוסיף למחיר הכרטיס ארוחת צהריים במסעדה יוונית מסורתית.

איך זה עובד? אחרי הרכישה, המדריך יצור איתכם קשר כדי לתאם את האיסוף שלכם מהמלון. בזמן המפגש יש להראות את הכרטיס על מכשיר הטלפון. ניתן לבטל עד 72 שעות לפני מועד הטיול.  וכמה זה עולה? המחיר הבסיסי, 93 אירו למשתתף. 

לרכישה

דלפי
דלפי

נקסוס

עוד יעד מעניין שווה טיול יום מאתונה הוא נקסוס. טיול יום מנקסוס מתחיל מוקדם מאוד בבוקר ומתאים לכל משכימי הקום שביניכם. באיזו שעה יוצאים לדרך? 5:50 בבוקר. זה טיול של יום מלא במלוא מובן המילה, 16 שעות שמתוכן 8 שעות בנקסוס עצמו ושש שעות על האונייה הקטנה בדרך.

יום בנקסוס הוא השילוב המושלם למי שרוצה לחבר בן שמש, ים והיסטוריה עתיקה. החזרה עם שעת השקיעה תוסיף לאווירה של הטיול. השייט על הים האגאי (ממש כמו אותם גיבורים מיתולוגיים) עם עלות השחר תגרום לכם להיכנס לסיפור כבר בתחילת הטיול המיוחד הזה.

עם ההגעה לנמל נקסוס יינתן לכם זמן חופשי כדי לגלות את המקום בעצמכם, למצוא כפרים ציוריים, חופים ועוד. הדגש בטיול הזה הוא על זמן חופשי.

הטיול לא מציע איסוף מבית המלון ואין הדרכה בתוך נקסוס עצמה. וכמה זה עולה? 130 אירו למשתתף.

לרכישה

טיול יום לנקסוס, יוון
טיול יום לנקסוס, יוון

סנטוריני

יעד מוכר לישראלים ופופולרי גם בקרב תיירים מכל העולם, מה שאולי מסביר את המחיר היקר יותר למשתתף, 165 יורו. אבל, גבירותיי ורבותיי מדובר בסנטוריני. גם טיול היום שיוצא לנסטוריני מאתונה מתחיל בשעה 5:50 בבוקר ובמסגרתו תגיעו לאחד הסמלים היפים ביותר של יוון.

רק דמיינו את עצמכם על האונייה, מתקרבים אט אט אל אותם בתים שבנויים על המצוקים…

6 שעות זה משך הזמן שיינתן לכם כדי לגלות את האי בטרם תתבקשו להתאסף לקראת חזרה וכל זאת בעזרת מדריך מקומי מומחה להיסטוריה סנטוריני.

המים הכחולים עמוקים מסביב ישמשו תפאורה מעולה לטיול שלכם, אך רוב הסיכויים שתוותרו על תצפית מתמשכת לים ותעדיפו לטייל ברחובות ובסמטאות הקטנים של האי.

הכרטיס של חברת Tiqets לא כולל איסוף מהמלון וגם לא אוכל ושתייה אבל כן כולל את כל ההעברות. 

לרכישה

טיול יום מאתונה לסנטוריני
טיול יום מאתונה לסנטוריני

השאירו תגובה