4 טיולי יום מבוקרשט שאתם יכולים להירשם אליהם בקלות

טירת בראן רומניה

מבוקרשט לטירת דרקולה, פלש ובראשוב, קבוצה קטנה

חברת גט יור גייט המתמחה בפעילויות וסיורים ברחבי העולם מציעה טיול יום מבוקרשט לטירת דרקולה, ארמון פלש והעיירה ברשוב בקבוצה קטנה ועם מדריך דובר אנגלית. הטיול באורך 12 שעות נועד לגלות את הטבע הפראי של אזור טרנסילבניה ולהפגיש את חברי הקבוצה עם טירת בראן הקשורה לסיפורו של דרקולה. 

הטיול כולל איסוף מבית המלון, עצירה בסינאיה לביקור בארמון פלש, ארמון הקיץ לשעבר של אצולת רומניה והרבה מראות פנורמיים יפים. לקבוצה יינתן גם זמן לקניות בבראשוב. בערב, חזרה לבוקרשט. 

הכרטיס האלקטרוני (לטלפון) בעלות של כ- 350 ש״ח למשתתף כולל כניסה לכל האתרים, מים, מדריך, העברות ולא כולל אוכל, ארוחת צהריים, טיפים ומסי תמונות בטירת פלש. מיועד למיטיבי לכת.

לפרטים

החברה מציעה גם טיול לטירת דרקולה ובראשוב בלבד, ללא ארמון פלש כשהקבוצה עשויה להיות גדולה יותר.

לפרטים

וטיול נוסף בקבוצה קטנה שמגיע ליעד אחד בלבד, טירת דרקולה ומשם חזרה לבוקרשט.

לפרטים

מבוקרשט לסיביו בטיול פרטי

טיול פרטי של 14 שעות. מייד לאחר איסוף מהמלון תמשיכו לכיוון צפון-מערב אל פיטסטי ותיכנסו לעמק נהר האולט. אחד מעמקי הנהרות היפים ביותר ברומניה בה מחכה לכם מנזר קוזיה, שכיית חמדה אדריכלית והיסטורית שנבנתה בשנת 1388 על ידי מירצ'ה האב, סבו של ולאד (דרקולה).

התחנה הבאה תהיה סיביו, מי שהיתה בירת התרבות האירופית בשנת 2007 – שנת הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופי. סיביו היתה העיר המבוצרת הגדולה ביותר בטרנסילבניה בימי הביניים. בעיר תוכלו לערוך סיור רגלי ולגלות את ארמון ברוקנטל, כנסיית הישועי, מגדל העירייה העתיקה, הכנסייה האוונגליסטית וגשר השקרנים – גשר הברזל הראשון במדינה.

סיביו, רומניה
סיביו. טיול יום מבוקרשט

התחנה הבאה בטיול היום הזה שמוצע גם הוא על ידי חברת Get Your Guide תתבצע בכפר סיביאל, שם חברו המקומיים ושיקמו את רוב הבתים. במקום תוכלו למצוא את מוזיאון אייקוני הזכוכית הגדול ביותר בטרנסילבניה ותשמעו על אופן התחלת המסורת באזור. משם, בדרך היפה של עמק נהר האולט בחזרה לבוקרשט.

העלות למשתתף, כ- 820 ש״ח.

לפרטים

מנזר סנאגוב וארמון מוגוסואיה: סיור של חצי יום מבוקרשט

מתחילים באיסוף מהמלון על ידי הנהג ומייד ממשיכים לתחנה הראשונה בסיור, ארמון מוגוסואה המדהים. הארמון נבנה בסוף המאה ה -17 במה שמכונה סגנון הרנסאנס הרומני, או לחלופין, בסגנון ברנקובנס, וכולל שילוב ייחודי של אלמנטים אדריכליים ודקורטיביים ונציאניים ועות'מאניים. תוכלו לחקור את הארמון המרשים עם הקפלה והכנסייה שלצדו.

ארמון מוגוסואיה
ארמון מוגוסואיה

המשך הסיור בנסיעה למנזר סנאגוב, נקודת ציון היסטורית מימי הביניים הממוקמת על אי בחלקו הצפוני של אגם סנאגוב. שם תוכלו לראות את המנזר מבפנים ולהתרשם ממקום המנוחה הסופי לכאורה של ולאד, הידוע לשמצה בספרות הבינלאומית בשם דרקולה.

עלות הסיור: כ- 120 ש״ח למשתתף.

לפרטים

טיול יום לבולגריה, מבוקרשט

אופציה מעניינת לחצות את הגבול הרומני ולבלות את היום במדינה אחרת. הטיול מתחיל בבוקר עם חציית נהר הדנובה וכניסה לבולגריה כשהתחנה הראשונה היא מנזר מערות בסרובובו, מנזר בולגרי-אורתודוקסי בסמוך לעיר רוסה, בסרובובו הוא מנזר המערות הפעיל היחיד בבולגריה והוא מהווה נקודת ציון היסטורית מאז 1978. במהלך הביקור תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של המנזר עוד מהמאה ה -15.

בהמשך נסיעה לכיוון ווליקו טרנובו הידועה גם כ"עיר הצארים" וממוקמת על שלוש הגבעות של צארביץ, טרפיצה, וסבטה גורא. באתר תוכלו להתרשם מהארמונות העתיקים של העיר, הכנסיות והמבצרים.

בסיום הטיול, המשך לכפר ארבנאסי. ארבנאסי ממוקם על רמה גבוהה וידוע בזכות ההיסטוריה העשירה והמונומנטים שלו. תוכלו לבקר בכנסיות מהמאה ה -17 וה -18 ולראות דוגמאות לאדריכלות התחייה הלאומית הבולגרית.

עלות הטיול, כ- 650 ש״ח למשתתף יחיד או לזוג, ותוספת של כ- 250 ש״ח לכל זוג נוסף.

לפרטים

השאירו תגובה